BEZ LADU A SKLADU PARA TOUR 2015

BEZ LADU A SKLADU PARA TOUR 2015 BOMBING 1

November roku 2015 bude na slovenskej hudobnej scéne patriť skupinám BEZ LADU A SKLADU a PARA !!! Už vo štvrtok 05. novembra v Ostravskom Garage club štartuje  BEZ LADU A SKLADU PARA TOUR 2015.

parabezladuaskladu

V novembri vyrážajú na svoje prvé spoločné turné legendy slovenskej hudobnej scény, skupiny BEZ LADU A SKLADU a PARA. Na desiatich koncertoch na Slovensku a dvoch koncertoch v Českej republike sa predstavia 6000 tisícom fanúšikov.

Tour 2015 začne dvoma koncertami u našich českých susedov – v Ostrave a v Prahe, nasledovať bude desať slovenských miest – Nitra, Poprad, Košice, Žilina, Piešťany, Zvolen, Trenčín, Trnava, Banská Bystrica a Bratislava.

Pôjde o výnimočné turné a zároveň oslavy skutočne úctyhodných výročí – skupina BEZ LADU A SKLADU slávi 30, skupina PARA 20 rokov na scéne. Prípravy na koncerty sú tak už v plnom prúde. Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na skvelú hudobnú produkciu, ktorá ponúkne prierez tvorbou oboch týchto hudobných zoskupení, ale aj na pastvu pre oči. Vizuálnu stránku vystúpení (premietanú na veľkoplošnú obrazovku) totiž muzikanti zverili štúdiu Devkid – skúsenému VJovi Jánovi Šickovi a Šimonovi Chovanovi, ktorí s kapelami už spolupracovali napr. na Pohode.

Prvá vlna vstupeniek v najnižšej cenovej kategórii už je vypredaná. Vo viacerých mestách sa koncerty budú konať v menších klubových priestoroch a tak počet vstupeniek je limitovaný kapacitou jednotlivých klubov. Zabezpečiť si včas vstupenky je možné na www.drhorak.sk, v predajnej sieti ticketportal.sk a v miestach konania jednotlivých koncertov.

Predpredaj: Státie – 15 Eur (Cena sa bude zvyšovať!)

Zdroj: Facebook