Warm-up na zimný Let It Roll už tento piatok v Nu Spirite

Warm-up na zimný Let It Roll už tento piatok v Nu Spirite BOMBING

Dramáčová smršť Let It Roll DJs sa rúti do Bratislavy! DJská LIR crew Pixie, Suki, Bifidus Aktif a Volume Plus sa vôbec po prvýkrát v tejto zostave predstaví pohromade na jednej party v jeden večer v bratislavskom Nu Spirit Clube na akcii Finger Licker. Tento exkluzívny český dnb lineup na dvoch flooroch doplní 6. novembra aj Felco, Olis Bakulu & Slight.

Bifidus Aktif, známy ako PR manažér Let It Rollu, sa aktívne venuje DJingu už dobrých 10 rokov. Vo svojich setoch kombinuje moderný tanečný zvuk typický pre Pendulum či State of Mind s liquid funkom aj techstepom.

Suki, jedna z najdôležitejších postáv českej dnb scény, sa objavuje nielen za DJským mixom, ale aj ako promotér veľkých parties a koncertov. Spoza gramcov servíruje publiku hlavne veselšie a skákavejšie rytmy s prvkami reggae a pre fanúšikov má vždy v kufri pripravených pár chuťoviek na nevydaných dubplateoch. Už niekoľko rokov ho možno vídavať hrávať s jeho kolegom Pixiem. Ten sa ako člen T2B stal jedným z najžiadanejších a najznámejších českých dnb DJov, zodpovedným za legendárne akcie v pražskom Cross Clube. Jeho energické sety pretkáva aj breakbeatom či dubstepom.

Volume Plus, zakladateľ Drumbassterds crew, je „služobne“ síce najmladším DJom z českej zostavy piatkového lineupu, avšak za 5 rokov hrania už stihol supportovať také mená ako Sub Focus, Sigma či Mindscape. V jeho setoch kombinuje horúce novinky so starými trackmi a vďaka hraniu na troch až štyroch gramcoch naraz sa môžete tešiť na skutočne kreatívny set plný bassov a melódií podaných takým spôsobom, že sa vám nebude chcieť odísť z parketu!

FB EVENT:

LINE-UP:

MAIN STAGE:

  • 22.00-00.00 Felco
  • 00.00-01.00 BIFIDUS AKTIF
  • 01.00-02.00 SUKI
  • 02.00-03.00 PIXIE
  • 03.00-04.00 VOLUME PLUS
  • 04.00-05.30 B2B

BASEMENT STAGE:

  • 00.00-05.30 Olis Bakulu + Slight
Zdroj: TS