Posuň pojem párty na nový level s tými najlepšími z hip-hopovej scény!

RP FB 1920v 2

Posuň pojem párty na nový level s tými najlepšími z hip-hopovej scény! Na pódiu privítame rapera Ega, ktorého budú spoza mixpultu dopĺňať Konex, Hugo HypeTrain a Conspiracy Flat so zmesou žánrov hip-hop, trap, grime aj UK bass. Daj si parádny hudobný darček a vychutnaj si párty pod záštitou Refresheru.

Ego

patrí medzi najznámejších raperov v našich končinách ako člen Kontrafaktu, ale aj pre svoju sólo dráhu. Jeho skladba Žijeme len raz ovládla v roku 2012 slovenské hitparády a slovenské rekordy trhala aj na YouTube. Pred rokom mu vyšiel dlho avizovaný sólový album Precedens. Ego sa venuje aj mladý hudobníkom, spoločne majú na rováši projekt Podzemgang. Ego má na konte viacero spoluprác, napríklad s Wichom, Tinou, Rytmusom, Vladimirom 518, Delikom, Glebom a ďalšími.

Konex

producent, DJ, raper a člen labelu Milion+, ktorý na scéne pôsobí od roku 2011. Za tú dobu stihol spolupracovať s poprednými menami tuzemskej a americkej rapovej scény ako napríklad Soulja Boy, Chief Keef, Rytmus, Ektor, Yzomandias, Pil C, Jame Cole či H16. Na konte má päť producentských projektov. Neskôr sa sám postavil za mikrofón a odvtedy vydáva aj svoje rapové skladby, ktoré si sám hudobne produkuje. V kluboch hráva svoje DJ sety doplnené o live show.

Hugo HypeTrain

je polovica DJskej a videoprodukčnej dvojky HypeTrain, ktorá predskakovala ASAP Nast-ovi a ktorú môžete pravidelne vidieť v spoločnosti MC Gleba. Deep, halftempo, UK garage, bassline, grime a footwork je to, čo si k nám prinesie vo svojom DJ bagu.

Conspiracy Flat

zoskupenie dvoch producentov a DJov sa vo svojich selekciách zameriava na americký new school a kvalitné edm produkcie. Z ich vydaných vecí ľudia môžu poznať Pentflaus a November s Pil C a spolupráce s českým labelom MILION+.

Vstup nie je vekovo obmedzený.

VIP: limitovaný počet lístkov, vďaka ktorým môžete vstúpiť do vyhradenej zóny na balkóne Ateliéru Babylon, kde bude vlastný bar, vyvýšený priestor pre lepší zážitok z vystúpení a kde sa budete môcť zabávať v spoločnosti všetkých vystupujúcich a redakcie Refresheru.

Viac info: 

Refresher Party
21. 12. (piatok)
Ateliér Babylon
21:00 hod.