Ba City Beats 2014 bol opäť skvelý !

Krásny rozbeh do festivalovej sezóny máme za sebou. Spôsobil to mestský BA CITY BEATS, ktorý sa minulý víkend uskutočnil na bratislavskej pláži pod UFOM. Na dvoch pódiách sa v priebehu dvoch dní vystriedalo 9 hudobných zoskupení, ktoré nechali na každom návštevníkovi úžasný hudobný zážitok. Ani neviem či mám opisovať všetky zážitky, pretože by som musel písať veľmi dlho. Vo mne osobne zanechal najväčší dojem koncert skupiny JAMES a ich spevák Tim Booth, ktorý bol neskutočný a veľmi priateľský pre všetkých fanúšikov.
Taktiež úžasné spojenie Nemeckej formácie Jazzanova a Amerického speváka Paula Randolpha je svetové. A samozrejme v neposlednom rade nesmiem zabudnúť na vrchol festivalu v podobe koncertu popového speváka Johna Newmena. Pre veľa návštevníkov (teda asi skôr návštevníčok) to bol splnený sen vidieť tohto charizmatického speváka, ktorý predviedol nadupanú šou.
Všetci čo ste neboli môžete ľutovať, prišli ste o úžasný mestský festival. Atmosféru si môžete pozrieť vo fotoreporte, ktorý sme pre vás pripravili.

Ps: verím, že sa pri Dunaji vidíme aj o rok, pri tretom pokračovaní tohto krásneho festivalu.