Vyzretý rocknroll Tomáša Slobodu & Sounds Like This sa vracia do Nu Spirit Clubu

Vyzretý rocknroll Tomáša Slobodu & Sounds Like This sa vracia do Nu Spirit Clubu BOMBING

Kapela Sounds Like This je živým dôkazom toho, že aj to zlé je na niečo dobré! Keď Tomáš Sloboda po rozpade Le Payaco dal dokopy partiu hudobníkov a vydal dva albumy pozitívne prijaté fanúšikmi ako aj kritikmi, bolo jasné, že tento nový projekt má pred sebou budúcnosť, za ktorú by sa nehanbil žiaden muzikant. Potvrdí to aj svojim koncertom 19. novembra v bratislavskom Nu Spirit Clube, kam po takmer presne troch rokoch od krstu Chobotnice vráti so svojou novou show a omladenou zostavou.

Rocknroll pre dospelých, aj tak by sa dal pomenovať zvuk kapely Sounds Like This. S rockovými inšpiráciami zo 60. až 90. rokov s miernou dávkou psychedélie a poriadnym množstvom virtuozity zohraných muzikantov vám ich koncert sľubuje hudobne vyzretý kultúrny zážitok, na ktorý sa nebudete hanbiť zobrať ani potenciálnu frajerku či kamarátov, čo vyrástli na Le Payaco.

O afterku sa postará samotný frontman kapely Tomáš Sloboda, ktorý pre vás bude selektovať to najlepšie zo starého rocku, indies a grungeu z jeho súkromnej zbierky vinylov.

FB EVENT:

PRESALE:

Zdroj: Ts