Vyššia Bytosť a Traja králi pokrstili novú výberovku kapely Smola a Hrušky.

IMG_8796

Slovenská kapela – Smola a Hrušky – v rámci ich doteraz najväčšieho SK&CZ turné Best On tour 2015 okrem pokrstenia výberového albumu Best On 1997-2015 oslávila aj svoj tisíci odohraný koncert vo svojej hudobnej kariére. Krst sa konal vo štvrtok 23.4.2015 v bratislavskom Randal Music Clube, kde to žilo neopísateľnou energiou a atmosférou. Ich posledný koncert v rámci tour bude 2.5.2015 o 22:00 v Snine – Space club.
Na krste sa zúčastnili aj raperi DNA, Zverina, Supo a talentovaná modelka-speváčka Katy Talan, ktorí okrem iného si aj zaspievali s kapelou.

Po koncerte čakalo na kapelu neočakávané prekvapenie, keď im dve verné fanúšičky p. Renata S. s dcérou Emou darovali výbornú domácu tortu, ktorú im odovzdala na pódiu. Ako sa hovorí: „Najlepší dar je vyrobený z lásky a zo srdca“, presne tak aj chutia tá torta, ktorej ozdobou okrem rôzneho ovocia bola aj hruška v strede. Afterpárty spolu s členmi kapely a s bohatým občerstvením trvala do neskorých nočných hodín.

Video z koncertu:

Kapele Smola a Hrušky prajeme veľa ďalších odohraných koncertov, taktiež zdravie, úspechy a mnoho-mnoho spokojných nadšených fanúšikov.

S pozdravom vaši redaktori bombing.eu

PS: Momenty z úžasného koncertu a krstu výberového CD zachytili naši fotografi Ľubo a Adel.

Od Luba:

no images were found

Text/foto/video: Ľubomír Gabriš
foto: Adel Michnová