VLAKOM JE TO POHODA

2_piatok_pohoda_2016 (9)

Aj tento rok vypravíme v spolupráci s naším ekologickým partnerom, Železničnou spoločnosťou Slovensko, špeciálny festivalový rýchlik z Košíc a z Bratislavy. Kapacita každého vlaku je 350 miest na sedenie.

Súčasťou vlaku z východu bude aj párty vozeň s DJ-om. Lístky sú v predaji iba v našom shope na www.pohodafestival.sk/sk/shop.

Cestujúci z Košíc a Kysaku zaplatia za spiatočný lístok 14,90 €, zo Spišskej Novej Vsi a Popradu 12,90 € a z Liptovského Mikuláša 10,90 € a cestujúci z Bratislavy 9,90 €. Presné informácie o odchodoch a príchodoch vlakov zverejníme pred festivalom. Majiteľov lístkov budeme zároveň o časoch notifikovať emailom. ZSSK garantuje každému cestujúcemu miesto na sedenie.

Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať (v prípade nejasností sa môžu cestujúci obrátiť priamo na nich). V čase príchodu a odchodu špeciálnych vlakov bude posilnená kyvadlová doprava zo stanice na letisko. Zmenšená verzia festivalového vláčika bude premávať aj medzi jednotlivými stanovišťami na trenčianskom letisku. Ak špeciálny vlak nestojí vo vašom meste, môžete si zorganizovať spoločnú cestu autobusom. Výhodou takejto dopravy je, že autobus pustíme až k bráne areálu a v nedeľu po skončení rovno pred hlavný stage.

Trať Cestovné v € (s DPH)  
  tam-späť  
Košice – Trenčín 14,90  
Kysak – Trenčín 14,90  
Spišská Nová Ves – Trenčín 12,90  
Poprad-Tatry – Trenčín 12,90  
Liptovský Mikuláš – Trenčín 10,90  
Bratislava – Trenčín 9,90  

Lístky tu: www.pohodafestival.sk/sk/shop

#SPOLUNAPOHODU Ak hľadáte alebo ponúkate odvoz na náš festival, môžete si spoločnú cestu zorganizovať na našej webparty. Stačí, ak použijete vo svojom príspevku tag #spolunapohodu