Veľký gospelový koncert so speváčkou Ankou Repkovou a hviezdou gospelu Danielom Thomasom

Veľký gospelový koncert so speváčkou Ankou Repkovou  a hviezdou gospelu Danielom Thomasom BOMBING 1

Speváčka Anka Repková známa z muzikálov Vlasy, Rocky Horror Show, Rebelové a multitalentovaný Daniel Thomas, ktorý spieval s Mariah Carey, Eltonom Johnom, Stingom, Lionelom Richiem, Hozierom, Leonou Lewis a ďalšími svetovými hviezdami, vystúpia 26.11. v bratislavskom Teatro wustenrot. Je to ich prvý a jediný spoločný koncert na Slovensku. Anka týmto koncertom nadviaže na minuloročný úspešný koncert v Klariskách s britskou lektorkou gospelu Andreou Encinas.

Daniel Thomas ako vokalista Cher, Mariah Carey, Luthera Vandrossa, Jamesa Browna, Anastacie a iných spevákov precestoval celý svet a dirigoval spevácke zbory, ktoré spievali s Madonnou, Kylie Minoque, Samom Smithom a ďalšími hviezdami. Daniel sa na koncerte predstaví nielen ako spevák, ale aj ako dirigent. Pod jeho vedením vystúpi 55 členný spevácky zbor, ktorý vznikne počas predchádzajúceho 2-dňového gospelového workshopu.

„Daniel je fantastickým spevákom a srší neuveriteľnou energiou. Som veľmi rada, že prijal moje pozvanie, a už 26. novembra ho budú môcť spoznať a hlavne naživo zažiť aj diváci na Slovensku. Neskutočne sa teším na tento spoločný koncert! Bude to nezabudnuteľný zážitok nielen pre vás divákov, ale aj pre nás účinkujúcich,“ pozýva speváčka a organizátorka koncertu Anka Repková.

Anka Repková na koncerte predstaví svoju autorskú tvorbu z nového albumu Som pravdivá, ktorý na ňom aj slávnostne pokrstí. Jej inšpiratívnu a povznášajúcu hudbu budete môcť počuť v krásnom zvuku sláčikových nástrojov, klavíra, gitary a rytmických nástrojov. Rovnako ako Daniel, aj Anka sa predstaví ako dirigentka, a to svojho gospelového zboru Spievanie nás baví.

Famózne spevácke výkony Anky Repkovej a Daniela Thomasa, jedinečný 55 členný zbor, Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví, virtuózne výkony muzikantov a príjemné moderovanie Kataríny Brychtovej, sú zárukou fantastického zážitku. Vstupenky na Veľký gospelový koncert, ktorý sa uskutoční 26. Novembra 2017 o 19.00 hodine  v Teatro wustenrot v Bratislave, si kúpite cez predpredaj.sk a na mieste.

Viac info:

Zdroj: TS / Anna OLVECKÁ, VI-AN M.A.P.A.