Vďaka musiq1 awards na Slovensku prvýkrát vystúpi Mr Hudson

Vďaka musiq1 awards na Slovensku prvýkrát vystúpi Mr Hudson  BOMBING

Párty musiq1 awards 2010 bude našlapaná ako nikdy. Potvrdzuje to aj ďalšie meno, ktoré pribudlo do zoznamu účinkujúcich. Prvýkrát sa na Slovensku predstaví aj hviezda svetového mena Mr Hudson. Jeho meno je známe najmä vďaka hitom Supernova alebo stále aktuálnej jednotky svetových rebríčkov Forever Young.

Mr Hudson

Benjamin Hudson McIldowie známy pod umeleckým menom Mr Hudson sa narodil v roku 1979 v anglickom Birminghame. Prvé verejné vystúpenie mal v roku 2001 a odvtedy ich boli stovky. Na konte má dva štúdiové albumy A Tale Of Two Cities (2007) a Straight No Chaser (2009).

Jeho najväčšie turné bolo zrejme to s Amy Winehouse, ale podporoval aj hviezdy Miku, Paola Nutiniho alebo Groove Armadu. Vystupoval na slávnych festivaloch Glastonbury alebo na Millenium Stadione v Cadiffe, kde sa dostane málokto. Vyhral  Awards 2009 a bol nominovaný na MOBO Awards 2009.

Preslávil sa ako hudobný producent Kayneho Westa. V roku 2009 vydal druhý štúdiový album so singlom Supernova, ktorý sa okamžite začal hrávať po celom svete a Mr Hudsona preslávil a vystrelil do showbiznisu. Momentálne sa všade na svete hráva Hudsonova prerába hitu Forever Young, ktorú zrejme predvedie aj na Slovensku.

Ako sólový umelec spolupracoval s umelcami ako Dizzee Rascal, N-Dubz, Kid Cudi, Jay-Z, Big Sean a mnohí iní, vďaka ktorým sa dostal na top miesta hitparád a do povedomia celého sveta.

Okrem neho uvidíte na musiq1 awards 2010 aj Gabriellu Cilmi, Janu Kirschner, Tomáša Hafnera a Billy Barman, From Our Hands.

Vystúpenie Mr Hudsona uvidíš  22. 10. 2010 o 22:10 na musiq1.