Už v nedeľu sa v Bratislave predstaví britská skupina Morcheeba

Už v nedeľu sa v Bratislave predstaví britská skupina Morcheeba BOMBING

Už túto nedeľu sa v Bratislavskej Starej Tržnici predstaví britská formácia MORCHEEBA so speváčkou Skye Edwards.

Predskokanmi tejto britskej legendy bude český kvintet THOOLA, ktorý  počas existencie vydal dve EPčka. V ich repertoári nájdete rock, psychadelický rock, post-punk či indierock príznačný pre 90. roky.

Brány v Starej Tržnici sa pre návštevníkov otvoria o 18:30. O 19:00 na pódium vybehnem už vyššie spomínaná česká kapela THOOLA a o 20:00 hlavná hviezda večera MORCHEEBA.

Lístky sú k dispozícii v sieti TicketPortal za 35€ a na mieste bude možné vstupenky zakúpiť za 40€. Ak neviete čo v nedeľu večer a máte radi skvelú hudbu, nemali by ste zmeškať tento výnimočný koncert skupiny MORCHEEBA.

Morcheeba momentálne vystupuje v zložení Skye Edwards (spev), Ross Godfrey (gitary), Steve Gordon (basová gitara), Richard Milner (klávesy), Martin Carling (bicie) a James Anthony (gramce a mašinky). Séria personálnych zmien, ktoré na dlhé roky od seba oddelili Skye a zvyšok skupiny, vyústila nakoniec do odchodu jedného zo zakladajúcich členov Paula Godfreyho. Za mikrofón sa naopak vrátila Skye, ktorej zamatový hlas je práve tým, čo Morcheebu najviac charakterizuje.

Pre zákazníkov Orange Slovensko budú v súvislosti so všetkými Orange Music Live koncertami pripravené zaujímavé benefity. Viac informácií čoskoro.