Projekt #SAVETHENIGHT zachraňuje nočný život. Zarezervuj si DJa alebo barmana pre svoju online párty.

KV STN 4x5 MeisterDropIns Straight Wall

Chcel by si zažiť súkromnú párty s DJ EKG? Pokecať s profi barmanom a namiešať si s ním zaujímavý drink pre tvoju online domácu párty?  V bare alebo v obľúbenom klube to asi ešte nejakú dobu nepôjde. Môžeš si ale dohodnúť online párty pre teba a kamošov.

Jägermeister prináša celosvetový projekt #SAVETHENIGHT, ktorým podporuje DJov, tanečníkov, barmanov, hudobníkov a ďalších umelcov. Zapojili sa prví slovenskí a českí umelci i barmani, a ďalší budú postupne pribúdať. Je to jednoduché, stačí si zarezervovať čas na webe a môžete začať.

Hudobné kluby sú prázdne, v baroch sa práši na poháre, večierky sú v nedohľadne. V rámci ochranných opatrení prišli o svoje živobytie djovia, barmani, hudobníci a ďalšie profesie spojené s kreatívnym nočným životom. Asi každý z nás, ktorý má nočný život rád, už vyzerá možnosť toho, ako zájsť na drink s kamarátmi alebo na párty svojho obľúbeného dja. V súčasnej dobe sa to dá „iba“ pomocou online aplikácií. Do nich si však teraz môžeš pozvať svojho obľúbeného dja alebo barmana.

Je len na tebe, ako svoj čas s vybraným človekom využiješ. Či si necháš zahrať dj set, poradíš sa ako na hudobnú produkciu, pokecáš o miešaní drinkov, necháš sa okúzliť iluzionistov alebo jednoducho sa iba porozprávaš o súčasnej situácii. Dohodnete sa, kde sa spolu online stretnete, či na Skype, Houseparty alebo Zoom, a môžete začať. Tvoj čas s vybraným umelcom platí Jägermeister, na tebe a tvojich kamarátoch je nechať prepitné.

#SAVETHENIGHT je celosvetový projekt. Za Slovensko a Česko sa už zapojili umelci ako DJ EKG, Malalata, raper Gleb, či Radikal Chef, Emika, breakdancer El Prcinho, DJ a producent Nobodylisten, či raper Zayo. Za barmanov napríklad Stano Harciník. Graffity scénu zastrešuje napríklad DAOR.

Odkaz na website projektu je tu https://www.save-the-night.com  Stačí vybrať z termínov a párty môže začať.