Uprising Winter Edition privíta miláčikov Dub Inc

Uprising Winter Edition privíta miláčikov Dub Inc BOMBING 1

Je to len nedávno, čo sa skončil letný festival Uprising na Zlatých pieskoch a už sa môžeme tešiť na jeho siedme zimné vydanie. Ako prví sú ohlásení Francúzi Dub Inc v ich exkluzívnom slovenskom koncerte!

Táto správa natoľko potešila fanúšikov, že počas niekoľkých hodín sa vypredala polovica zľavnených vstupeniek! Ešte stále si ich môžete zaobstarať za 17 eur a potom za 20 eur.

Uprising Winter Edition - Dub Inc

Dub Incorporation nebudú na Slovensku prvýkrát a diváci si ich veľmi obľúbili. Do Ateliéru Babylon nám prídu 3. decembra predstaviť nový album “So What”. V poradí šiesty radový album vyšiel v septembri a kapela ho oslávi vyše tridsiatimi koncertmi až do konca tohto roka. Už 8 koncertov vo Francúzsku je vypredaných. Ďalej okrem Slovenska navštívi partička okolo Hakima a Auréliena Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko, Anglicko, Poľsko, Rakúsko a Taliansko. K novému albumu ponúka kapela aj naozaj krásne tričká, mikiny a iný merch.

Sledujte web a FB Uprisingu, nasledovať budú ďalšie mená, no veríme, že Dub Inc sú tiež veľkým ťahákom a nebudete na UWE chýbať.

Text: Martina Jarolínová
Foto: uprising.sk