UPRISING sa nezadržateľne blíži

Jedinečný reggae festival UPRISING 2015 o deväť dní otvorí svoje brány a odštartuje už svoje ôsme pokračovanie.

Počas predposledného augustového víkendu sa na Zlatých pieskoch predstaví množstvo umelcov s celého sveta. Fanúšikovia budú môcť vidieť také mená ako legendárny Bunny Wailer (piatok 21:30 MainStage), Beardyman (piatok 19:30 MainStage), Onyx (sobota 19:00 MainStage), Anthony B (sobota 21:00 MainStage) či UB40 (sobota 23:00 MainStage). Okrem skvelých zahraničných mien sa predstavia aj skvelý slovenský interpreti ako napríklad Smola a Hrušky, Medial Banana, AMO, Katka Ščevlíková, Bekim, Supa, Strapo či BoyWonder. Kompletný LineUp môžete nájsť na oficiálnej stránke festivalu: http://www.uprising.sk/program.

Ako býva zvykom ani tento rok nebude na Zlatých pieskoch chýbať skvelý Mungo˙s Station, kde svoje umenie predvedú napríklad: Charlei P, Mad Professor & Earl16, ŠANIEL & SUE FT. ŠKRUPO & SKETA, DUBAPEST HIFI, O.B.F. FT. SHANTI D a mnoho ďalších.

Medzi novinkami budú patriť určite splachovacie záchody a taktiež nový partner KOFOLA, ktorá na festivale postaví svoju legendárnu tribúnu, tu si budete môcť posedieť a vyčíhať aj koncerty na hlavnom Main Stage. 

Všetky informácie sú dostupné na www.uprising.sk, tu je možné zakúpiť si aj lístky na tento skvelý a jedinečný reggae festival, ktorý sa uskutoční 21. – 22. augusta na Zlatých pieskoch v Bratislave.

uprising-2015-poster