Trnava legendary HIP-HOP city

Trnava legendary HIP-HOP city BOMBING

Trnava opäť dokazuje, že okrem futbalového fanatizmu je v Trnave aj HIP-HOpový fanatizmus. Dve OldSchool pártys a nový album BoyWondera „ŠPINAVÝ POET“ sú toho veľkým dôkazom. Ľudia po HIP-HOPe a hlavne dobrom HIP-HOPe bažia vo veľkom. Zúčastňujú sa dobrých a kvalitných pártys, ktoré v Trnave vždy na plagáte obsahujú logo legendárneho zoskupenia okolo BURNER crew a ktoré v Trnave vždy boli sú a budú.::) .
Djs ako SPANK, SPINHADZ, ŠAKUL, ŠULO a DASEX sú dôkazom toho najlepšieho čo Trnava a podľa mňa nie len Trnava ale celé Slovensko na Hip-HOp scéne má. Títo ľudia to vedia na párty odpáliť tak ako nikto iný. Trnavský Djs (aj ich nasledovníci mladších generácii) na svojich párty nikdy nehrajú diskotékové „hity“ ale hrajú pravú nefalšovanú HIP-HOP music. Toto všetko ste mohli zažiť na dvoch posledných akciách v Trnavskom legendárnom ArtKlube.

Najskôr na akcii BURNER 5späť, ktorá sa niesla v spomínaní na tieto legendárne pártys s pred desiatych rokov. Táto exkluzivitka obsahovala všetky elementy HIP-HOP kultúry – Graffiti Hall of Fame Jam, Fotky TT graff scény, DJsky seminár, showcase, Breakdance exhibíciu, Live Rap a Freestyle, Classic Hip Hop Party v podaní hore spomínaných Trnavských Djs legiend, ktorý svoje Djské umenie predviedli priamo s vinylov. Okrem toho sa na akcii objavili známe tváre. Niektorý sa na párty v Trnavskom ArtKlube objavili po dlhšom čase. No tý čo boli sa bavili do rána a určite nemajú čo banovať a tý čo neboli tak majú smolu lebo prišli fakt výnimočnú HIP-HOP párty.

V krátkom čase sa v Trnavskom legendary ArtKlube uskutočnila ďalšia lahôdka pre Hip-HOPu chtivých ľudí. Poslednú sobotu sa tu uskutočnil koncert labelu Ty Nikdy, v rámci ich TY NIKDY LABEL TOUR a domáceho BOY WONDERA a Djja SPANKA v rámci BOY WONDER TOUR 2012. Ten kto nebol môže len ľutovať, koncert toho najlepšieho čo v ČESKO-SLOVENSKU máme IDEA, REST, PAULIE GARAND, McGEY, BOY WONDER a DJ SPANK. Jednoducho povedané ďalšia exkluzívna party, ktorá sa od ostatných pártys v rámci Ty nikdy label tour líšila domácim krstom albumu „ŠPINAVÝ POET“ v podaní BoyWondera a Djja Spanka. Lepšie miesto na krst si nemohli ani vybrať. Trnava je po prvé domáce mesto týchto borcov a za druhé je to najlepšie mesto pre HIP-HOP ..:)) Krstným otcom sa stal LUMÍR s HIP-HOP.sk a krstilo sa ako inak TRÁVOU.

Album “Špinavý poet” si môžete vypočuť a objednať na tomto mieste –http://tynikdy.cz/shop/sortiment/spinavy-poet. Samozrejme budete mať v rámci koncertu možnosť zakúpiť si tričká a albumy Wondera a celého Ty Nikdy Labelu.

A samozrejme na http://www.artattack.sk/shop/ .

Fotoreport sme nerobili ale zneužijem kamarátov s ArtAttacku (dúfam že sa nenahnevajú.:) ) a dám sem odkaz na ich report kde nájdete aj nejaké tie fotos ..:) dík..:)

http://www.artattack.sk/content/05/krst-albumu-spinavy-poet/