The NOW: Energie máme na rozdávanie!

The NOW: Energie máme na rozdávanie! BOMBING

The NOW – kapela z východoslovenského mesta Snina je na hudobnej scéne už od roku 2008. Zo svojich punkových začiatkov sa aj na základe personálnych zmien štýlovo vyprofilovala do súčasnej podoby. Podladené gitary, chytľavé refrény a veľká energia na pódiu – to je to, čo je pre The NOW charakteristické.

Od svojho vzniku kapela stihla aj účasť v súťaži Starter, kde sa prebojovala až  do semifinále. V roku 2013 sa The NOW zatvorili do štúdia, aby natočili svoj debutový album NIKDY NIE SI SÁM a v zápätí prichádzajú aj so svojim videoklipom k titulnej skladbe.

The NOW však nezanedbávali ani svoju koncertnú činnosť a k ich albumovému debutu absolvovali aj koncertné turné, ktorého predzvesťou bol videoklip ku skladbe STRACH.

V súčasnosti kapela pracuje na svojom ďalšom albume v nahrávacích štúdiách RANDAL GROUP v spolupráci s hudobným producentom Jimim Cimbalom. Prvý zverejnený singel s názvom V PREDSTAVÁCH dáva jasne najavo, že THE NOW je skupina disponujúca silným hudobným potenciálom a tento status sa pokúšajú opätovne obhájiť vo svojej novinke NEPOZNÁM, ktorá sa pod taktovkou veľmi vyhľadávaného režiséra Laca Rychtarika dočkala aj svojej obrazovej podoby. Ako sa im to podarilo posúďte sami:

 

FB The NOW: https://www.facebook.com/The-NOW-318703234911816/?fref=ts

ZDROJ: RANDAL GROUP PRODUCTION/FOTO: ARCHÍV THE NOW

Tags: