Švédska hudobná dvojica ROXETTE si zahrá na Slovensku

Švédska hudobná dvojica ROXETTE si zahrá na Slovensku BOMBING

Švédska hudobná dvojica ROXETTE zavíta v rámci XXX – The 30th Anniversary Tour do Bratislavy! Fanúšikovia tejto skvelej popovej dvojice si môžu ich najväčšie hity ako The Look, It Must Have Been Love či Joyride vychutnať 30. júna 2016 na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave.

Duo ROXETTE vzniklo v 80. rokoch, hoci MariePer sa poznali už o desať rokov skôr. Obaja však mali vlastné úspešné projekty, a tak nad spoluprácou nepremýšľali. Až v roku 1986 si povedali, prečo nespojiť sily? Per mal skladby a Marie silný hlas. Slovo dalo slovo a vzniklo duo Roxette. Ich cieľom bolo dobýjať svetové pódiá a hitparády. A podarilo sa! Vydali 33 singlov, ktoré trónili na prvých miestach svetových hitparád, predali 75 miliónov albumov a koncertovali po celom svete.

Fanúšikov zlomila v roku 2002 správa o zlom zdravotnom stave speváčky Marie v dôsledku nádoru na mozgu. Marie sa však s chorobou popasovala a v roku 2011 zaznamenala kapela Roxette veľký návrat na svetové pódiá. A teraz má namierené na Slovensko! Hity ako The Look, It Must Have Been Love či Joyride si s nimi môžete zaspievať koncom júna aj vy.

Vstupenky sú k dispozícii v sieti Eventim. V cenových reláciách od 39€ po 79€. V prípade záujmu o vstupenky ZŤP, pošlite objednávku spolu s potvrdením ZŤP na office@eventim.sk.

Tags: