ŠPECIÁLNA EDÍCIA LÍSTKOV NA BAŽANT POHODU 2013 PRE ŠTUDENTOV, UČITEĽOV A MLADÝCH DO 26 ROKOV

ŠPECIÁLNA EDÍCIA LÍSTKOV NA BAŽANT POHODU 2013 PRE ŠTUDENTOV, UČITEĽOV A MLADÝCH DO 26 ROKOV BOMBING

Organizátori letného multikultúrneho festivalu Bažant Pohoda pripravili v spolupráci so združením pre študentov, mládež a učiteľov CKM SYTS špeciálnu valentínsku ponuku pre držiteľov medzinárodných preukazov ITIC, ISIC a EURO26.

Od 4. aždo 24 februára2013 budú mať držitelia týchto preukazov možnosť zakúpiť si permanentky na Bažant Pohodu 2013 za špeciálnu cenu 79 eur. Na jeden preukaz je možné objednať si dva lístky, pričom ich počet v špeciálnej cene je limitovaný na 790 kusov. Akcia prebieha nielen na Slovensku, ale aj v Česku, Rakúsku, Poľsku, Švajčiarsku, Nemecku, Slovinsku, Chorvátsku a na Ukrajine. Akciové vstupenky sú k dispozícii len v online Pohoda Shope na stránke shop.pohodafestival.sk, pričom okrem zľavnenej ceny bude zdarma aj poštovné. „Študentov máme radi, prácu učiteľov si vážime a mládež podporujeme. Preto veríme, že im touto valentínskou akciou urobíme radosť,“ vysvetľuje Partnership Director festivalu Veronika Gulášová.

 Na Bažant Pohodu 2013 sa už predalo vyše 10 000 lístkov, v súčasnosti stoja trojdňové permanentky na festival 89 eur. V ponuke sú aj špeciálne lístky pre držiteľov preukazov ZŤP a ZŤP-S, lístky na parkovanie osobných automobilov aj karavanov.

 Na sedemnásty ročník Bažant Pohody, ktorý sa uskutoční 11. až 13. júla 2013 na trenčianskom letisku, je zatiaľ potvrdených takmer 50 interpretov. Medzi inými Nick Cave & The Bad Seeds, The Smashing Pumpkins, Amon Tobin – Two Fingers DJ Set, Kaiser Chiefs, Bloc Party, Justice DJ Set, Orquesta Buena Vista Social Club, Tony Allen či project Beak>, za ktorým stojí Geoff Barrow z Portishead.