Sledujte aftermovie z festivalu Grape a značte si do kalendárov

Tri prosté dôvody jedinečnosti...  GRAPE festival 2012 BOMBING

Tohtoročný festival Grape prekonal všetky očakávania. Potvrdia vám to snáď všetci, ktorí navštívili piešťanské letisko. V poradí už 6. ročník piešťanského festivalu sa uskutoční 14. a 15. augusta 2015. Festival teda ostáva v tom istom termíne ako doteraz.

Už pred vyše mesiacom sme pomaličky začali s prípravami na nový ročník, je toho pred nami veľa a chceme sa čo najlepšie pripraviť na leto. Chystáme viacero vylepšení, veríme, že sa nám všetko podarí k čo najväčšej spokojnosti návštevníkov,“ hovorí organizátor Ján Trstenský.

Prvá limitovaná séria vstupeniek (1000ks) za cenu 30€, by sa mala začať predávať v priebehu budúceho týždňa, klasické lístky potom o pár týždňov neskôr. Kapacita ostáva rovnaká, čiže desaťtisíc platiacich návštevníkov. Iba pripomíname, že tento rok bol festival vypredaný.

Spolu s infom o novom ročníku sa obzrieme ešte za tým starým, festival zverejňuje oficiálny aftermovie, o ktorý sa postaral režisér Robo Ludrovský.

A pokiaľ sa vám predošlý ročník páčil, môžete svojim hlasom vyjadriť podporu festivalu v hlasovaní Europe Festival Awards v kategórii najlepší malý festival (Best Small Festival) na https://www.surveymonkey.com/s/ZGVMCBP