Skupiny Hyena a My Baby sa predstavia na festivale GRAPE

Skupiny Hyena a My Baby sa predstavia na festivale GRAPE BOMBING

Na 6. ročníku festivalu Grape, ktorý sa uskutoční 14. a 15. augusta na piešťanskom letisku, vystúpia aj formácie Hyena a My Baby. Okrem toho na podujatí zahrajú dídžeji Vec, Simple Sample, Marcciani, Bobsan & Marek Gregor a Yanko Král. Organizátori o tom informovali prostredníctvom oficiálnej stránky podujatia na sociálnej sieti Facebook.

Formáciu Hyena z anglického Telfordu tvoria Jacob Ball, Joshua Taylor, Dom Farley a Reuben Gwilliam. Hudobníci v minulosti vystupovali pod názvom Weatherbird. Vlani vydali debutový singel Mental Home.

Holandsko- novozélandská kapela My Baby v zostave Cato van Dyck, Daniel da Freez a Jost van Dyck majú na konte albumy Loves Voodoo! (2013) a Shamanaid (2015). Skupina má za sebou vystúpenia po celom svete a na prestížnych hudobných festivaloch.

Účasť na festivale Grape už skôr potvrdili aj Foals, Netsky live, The Maccabees, Selah Sue, MO, Gramatik, Sigma Dj set, Triggerfinger, Balthazar, Kadebostany, BRNS, Intergalactic Lovers, Rebeka, Carnival Youth, Para, Puding Pani Elvisovej, Le Payaco, Billy Barman, Tata Bojs, Fallgrapp, Lenka Dusilová, Luno unplugged, Monikino Kino, Flirtini, Genius Locci, FVLCRVM, Fresh Out Of The Bus, Wild Tides, José González, The Drain, Katarzia, Supa, Paulie Garand, BoyBand, Bad Karma Boy, Walter Schnitzelsson a dídžeji MC Coppa, L Plus a Jimmy Pé