RED BULL TOUR BUS SA VRACIA DO SLOVENSKÝCH MIEST Z VÝCHODU NA ZÁPAD SO STRAPOM A PSH

Portico Quartet sa vracia na Slovensko! Post-jazzová senzácia vystúpi na džezákoch BOMBING 10

Legenda na kolesách sa po roku opäť vracia na slovenské cesty. A tentokrát ovládne námestia v Košiciach, Prešove, Zvolene a Trnave, ktoré budú v októbri patriť rapu! Príďte si užiť leto na začiatku jesene počas série open air koncertov s Red Bull Tour Busom. Na štyroch zastávkach budú z jeho strechy baviť davy Strapo, PSH, a aj lokálni hudobníci. Nezúfajte, že festivalová sezóna sa pomaly blíži ku koncu. Red Bull Tour Bus vám prinesie hudobný zážitok, ktorý potrebujete. V správnom čase. A do vášho mesta.

Lukas Wagneter - Red Bull Content Pool (1)
Lukas Wagneter – Red Bull Content Pool (1)

Po minuloročných úspešných zastávkach v Komárne a Lučenci s Majkom Spiritom a Benom Cristovaom sa aj tento rok pokračuje rapovo. A tiež česko-slovensky. Pódium na streche vytuningovanej legendárnej Karosy z roku 1977 bude patriť slovenskému raperovi Strapovi, ktorý vystúpi so živou kapelou. Počas celej tour ho podporia PSH z Česka a na každej zastávke dostanú priestor aj domáci hudobníci a DJs.

Karosa je pripravená, vyleštená a nablýskaná. Plán zastávok je daný. Štyri mestá. Štyri námestia. Štyri večery plné hudby a zábavy. Začína sa vždy o 18.00 hod. a koncerty na Red Bull Tour Buse môže zažiť každý úplne zadarmo. Po skončení hlavného programu sa pokračuje na after party v lokálnych kluboch.

Tour sa odpáli v Košiciachstredu 4. októbra 2017. Odtiaľ sa Karosa presunie do Prešova, kde vo štvrtok zabezpečí poriadny žúr. Z východu sa pokračuje do stredu Slovenska.piatok večer rap zaplaví námestie vo Zvolene. Finálnou zastávkou bude Trnava, kde sa v sobotu 7. októbra 2017 odohrá záverečná šou.

  • 4.10. 2017 Košice, Námestie osloboditeľov
  • 5.10. 2017 Prešov, pred Dómom Sv. Mikuláša
  • 6.10. 2017 Zvolen, Námestie SNP
  • 7.10. 2017 Trnava, Trojičné námestie

Viac info nájdete na redbull.sk/tourbus a náhľad do interiéru Karosy na redbull.sk/Red-Bull-Tour-Bus.