PSH vyrazia na tour po malých kluboch!

PSH vyrazia na tour po malých kluboch! BOMBING

PSH aka Peneři Strýčka Homeboye je kapela, která rostla společně s celým československým hiphopem, vždy udávala tempo, nastavovala laťky a přinášela nejnovější vlivy.

Byla i u vzniku rapové scény už v pozdních 90. letech, tehdy ještě fungující pouze v malých a undergroundových klubech. Od té doby si PSH splinili mnoho svých hudebních i koncertních snů. Dlouhé roky dokola vyprodávali největší kluby v Čechách i na Slovensku, odehráli svoje shows ve velkých halách společně s největšími hvězdami US rapu, nebo odjeli velkolepé tour s Monkey Business za zády.

Po tom všem se mají chuť v rámci exkluzivní koncertní série vrátit do menších klubů, čili podniků s kapacitou do 200 lidí. Chtějí vytvořit i znova zažít tu původní atmosféru a energii, která kolem rapu kdysi vytvářela auru něčeho zcela nového a revolučního. Již brzo bude zveřejněn jednotný vizuál celého turné a seznam měst, kde by se PSH měli objevit.

Co už je ale jisté teď, je že turné za podpory Jagermeisteru zabere kapele víkendy v únoru a březnu 2013. Dorazí i do tvého města? Očekávej další info.