KC Dunaj si v auguste ovlaží nohy v multižánrovom bazéne

KC Dunaj si v auguste ovlaží nohy v multižánrovom bazéne BOMBING

Druhá polovica leta bude v KC Dunaj pokračovať na rozbehnutých vlnách hudobných nocí, ktoré k nohám návštevníkov prinesú pestrý výber žánrov. V programe nebudú chýbať obľúbené rezidentné akcie Indietronica, Balkan Beats, Okamžité krepčenie, RETRO (summer edition), Hudba sveta, Electro Swing Night, Kubánska noc, Rock’n’Roll Night, Funky Beats, ale aj svieža novinky Electricity. Hudobný projekt Zahrajsi session opäť spojí  členov rôznych kapiel a nadšencov z publika.

Hudobný program vyvažujú ďalšie podujatia, ako napríklad obľúbená stand-up comedy show Pančlajn, v ktorej sa predstaví sedmička statočných humoristov Jakub Gulík, Stano Staško, Matej Adámy, Jakub Lužina, Marián Psár, Heňo Fačkovec a Samo Trnka. Chýbať nebude ani divácky pútavé Cestovateľské kino, tentokrát z opačného konca sveta, z Brazílie.

Zaujímavé ukážky, otázky a netradičné kinematografické disciplíny prinesie Filmový kvíz Petra Konečného (vol. 22). Jazykové schopnosti sa zase budú precvičovať v živých konverzáciach nad drinkom ľubovoľného výberu v Jazykovej kaviarni. V auguste návštevníkov kultúrneho centra na 4. poschodí čaká aj prednáška Noc úspešných žien a workshop s názvom Ideálny plán by IBM Finance Experts o tom, ako si nastaviť budúcnosť.

Zoznam eventov: www.facebook.com/pg/kcDunaj/events