Predstavujeme najnovší singel spolupráce Drozďo & Demex ft. Adriana – Som to ja

Predstavujeme najnovší singel spolupráce Drozďo & Demex ft. Adriana - Som to ja BOMBING 6

Dvojica Drozďo & Demex vytvorili svoj prvý singel už v roku 2013, ale až  začiatok roka 2017 sa stal tým správnym časom, kedy oficiálne vytvorili spoločnú značku, pod ktorou plánujú valcovať slovenský hudobný éter. Samozrejme po celú dobu dvojica nezaháľala a vlani sa o pozornosť poslucháčov uchádzala skladbou  iT’s YoU, ktorá sa dodnes hrá v rádiu Europa 2.

Práve január 2017 priniesl dvojici spoluprácu s Monou,  ktorá je známa aj ako moderátorka v rádiu Expres a momentálne singel  môžete počuť vo vysielaní tohto rádia ako i vo Funradiu.

Drozďo & Demex sú slovenskí dídžeji a producenti, ktori momentálne hrávaju v najlepších kluboch na Slovensku.

Ich produkcia je v štýle deephouse a tropical house.  Tento rok sa rozhodli tvrdo zapracovať  a dať do éteru  singel každé dva mesiace. Po speváčke Mone siahli teraz po mladej slovenskej speváckej nádeji Adriane, ktorá zase nie je v šou biznise žiadnym nováčikom.

Trinásťročná Adriana si  svoje prvé  “veľké ” vystúpenie pred publikom vyskúšala s Richardom Rikkonom, kde ako 6 ročná  spievala duet s bratom. Neskôr účinkovala v mnohých programoch a  zúčastnila sa, speváckých súťaží  / Childrens eurostár, Slávik Slovenska, Malokarpatský slávik, Studnička, Talent Havířov, Česko zpíva, kde si vyspievala popredné umiestnenia. Od  škôlky navštevuje ZUŠ  v Turčianskych Tepliciach, Litrerárno dramatický krúžok, kde v predstaveniach nielen hrá divadlo, ale aj v nich spieva.

Na súťaži divadelných súborov v Martine, niekoľkokrát získala cenu za najlepší herecký výkon.

Zaspievala a zatancovala  si aj vo folkórnom súbore Lúčik, učí sa hrať na klavíri a gitare. Už 10 ročná, si vyskúšala prácu pred kamerou, v seriáli Superhrdinovia stvárnila hlavnú postavu. Ako  11 rokov nahrala svoje prvé CD – Mám svoj sen. Okrem prevzatých piesní, spieva aj vlastné skladby, k niektorým si napísala aj text. Okrem spevu rada lyžuje, pláva a rybárči. Najväčšou vášňou je čítanie kníh. V januári 2017, vyhrala slovenskú súťaž SAN REMO JUNIOR SK, bude reprezentovať  Slovensko v Talianskom  San Reme. Adriana nemá  zatiaľ vyhranený hudobný štýl,   keďže je spevácky samouk,  /bez učiteľa spevu /  snaží sa precítiť hudbu podľa seba.

Aktuálne,   v spolupráci s producentmi Drozďo & Demex  jej vyšiel singel „Som to ja“, ku ktorému sama napísala text.

Anna Olvecká VI - AN Media Art Promo Agency