POHODA PÁRTY S LOLA MARSH už o mesiac v Bratislave a Košiciach

POHODA PÁRTY S LOLA MARSH už o mesiac v Bratislave a Košiciach BOMBING 1

Už o mesiac bude Jesenná Pohoda Párty s Lola Marsh v košickej Tabačke a bratislavskej A4-ke. O obľúbenosti tejto izraelskej kapely u nás vypovedá aj fakt, že lístky na ich koncert v A4-ke sa vypredali už tri mesiace pred akciou.

V predaji sú stále lístky na Pohoda Párty v košickej Tabačke, ktorá bude 17. októbra. Okrem Lola Marsh sa môžete tešiť aj na príjemný mix dream popu a akustickej hudby v podaní domácich Tolstoys.

Lola Marsh sa z pomerne neznámej kapely za pár rokov vypracovali na jednu z najobľúbenejších hudobných skupín návštevníkov Pohody. Deviateho júna vydali debut Remember Roses, ktorého úspech sa ihneď premietol do stále rastúceho záujmu o túto fantastickú kapelu.

Ich piesne na Spotify počúva 700 tisíc ľudí mesačne. Gil o albume pre Life on Stage povedal: „Čo sa týka našej hudby, snažíme sa sústrediť na krásne veci v živote. Chceme ňou robiť ľudí šťastných a vytvárať v nich emócie.“ Ich koncerty sú jasným dôkazom, že sa im to darí.

Podobne ako Lola Marsh aj Tolstoys si získali srdcia členov Pohoda týmu hneď ako ich videli prvýkrát naživo (v Ráne na eFeMku). Skvelé ohlasy sme mali aj na ich premiérový koncert na Pohode. Aktuálne sa pripravujú na showcaseový festival Waves Vienna a pracujú na debutovom albume, ktorý by mal vyjsť už túto jeseň.

  • 17. októbra v košickej Tabačke a 18. októbra v bratislavskej A4-ke.
  • Lístky si môžete kúpiť tu: www.ticketportal.sk/Event/Pohoda_Party_Lola_Marsh
Zdroj: TS / Anton Repka Pohoda Festival s. r. o. PR and Media Director