O vynikajúcu zábavu na Žákovic Open sa zaručene postará aj známa česká kapela Mig 21!

O vynikajúcu zábavu na Žákovic Open sa zaručene postará aj známa česká kapela Mig 21! BOMBING 4

15-te narodeniny festivalu Žákovic Open oslávi aj bláznivá česká kapela Mig 21 na čele s frontmanom Jiřím Macháčkom! Známy herec zabaví so svojou skupinou publikum v Trenčianskych Bohuslaviciach svojráznou a humornou tvorbou. Vždy veselá skupina Mig 21 predvedie na obľúbenom festivale najznámejšie hity aj skladby z posledného počinu s názvom „Album“. 

mig21_3

Tento víkend zažijú fanúšikovia rodinného festivalu Žákovic Open veľkolepú a pohodovú oslavu plnú skvelej hudby a zábavy! 15-te narodeniny Žákovic Open oslávi aj známa česká kapela Mig 21. Frontman kapely Mig 21 a známy český herec, Jiří Macháček, zaželal návštevníkom festivalu to najdôležitejšie.

Moc sa na festival tešíme, skoro až horíme. Ťažko nemyslieť dňom i nocou na to, že sa opäť stretneme so Slovákmi, s bratmi a sestrami. Chcel by som popriať divákom Žákovic Open, aby ich festival bavil aj ďalších 15 rokov tak, ako ich bavil tých 15 rokov doteraz,vtipne uviedol Jiří Macháček, líder a spevák skupiny Mig 21.

mig21_4Formácia Mig 21 už po niekoľkýkrát pobaví publikum v Trenčianskych Bohuslaviciach svojráznou a humornou tvorbou. Vždy veselá kapela predvedie na Žákovic Open najznámejšie hity aj skladby z posledného počinu s názvom „Album“. Konkrétne názvy skladieb sa fanúšikovia však dozvedia až priamo na obľúbenom festivale v Bošáckej doline.

Budeme hrať prevažne rýchle pesničky, ktoré budeme striedať s tými pomalými a medzi to dáme i nejaké v strednom tempe. Určite tiež nesmieme zabudnúť na skladby, ktoré si všetci dobre pamätajú a budeme chcieť hrať aj tie, ktoré si nepamätáme ani my. Nový album určite na Žákovic Open prinesieme, pokiaľ ho nezabudneme, v tom prípade by sme ho nepriviezli. Jediné, čo môžem na stopercentne sľúbiť je, že budeme hrať bez spodného prádla.smeje sa Jiří Macháček.

Mig2124. a 25. júla sa návštevníci festivalu Žákovic Open vyšantia a zrelaxujú v priateľskej atmosfére na vlnách od popu cez jazz až po punk. Okrem formácie Mig 21 sa publikum 15. ročníka Žákovic Open môže tešiť na kapely Hex, Ivan Mládek Banjo Band, Polemic, Le Payaco, Slobodná Európa, Billy Barman Cpt. Slice, O.B.D., Walter Schnitzelsson, Hviezda, Bad Karma Boy a Žena z lesoparku. Aj tento rok sa fanúšikovia vybehajú spolu s hudobníkmi počas tradičného žákovického futbalu.

Lístky na festival Žákovic Open si môžete kúpiť prostredníctvom siete www.predpredaj.sk, v Penzióne Žákovic alebo v predajni Dr. Horák na Medenej ulici v Bratislave. Všetky potrebné informácie o 15. ročníku hudobného festivalu Žákovic Open nájdete na  www.zakovicopen.sk alebo facebookovej stránke www.facebook.com/zakovicopen.

plagat 2015

Zdroj: TS / Nora Krchňáková | PROPAGANDA HOUSE /