Nová videokolekcia Depeche Mode vychádza 11. 11. 2016!

Nová videokolekcia Depeche Mode vychádza 11. 11. 2016! BOMBING 1

Antológia na troch DVD od Depeche Mode s názvom Video Singles Collection obsahuje viac ako 4 hodiny hudobných videí a vyše dvoch hodín audio komentárov a SONY Music Entertainment ju vydá 11. novembra 2016.

Set 3 DVD predstavuje viac ako tri dekády medzinárodne slávnych hitov a singlov od legendárnych Depeche Mode. Inovatívne a provokatívne videoklipy majú na svedomí vizionári ako Julien Temple, Anton Corbijn, D.A. Pennebaker, John Hillcoat a ďalší. Video Singles Collection je prvou zo série retrospektívnych projektov odobrených kapelou, ktorá skúma neobyčajnú kariéru Depeche Mode a ich vplyv na pop kultúru. Klipy od roku 1981 až po 2013 budú prvýkrát vydané na jednej kompilácii. Set obsahuje 55 remastrovaných verzií najzákladnejších video singlov DM, 4 zriedkavé alternatívne videá a nové komentáre nahraté špeciálne pre toto vydanie.

“Videoklipy vždy hrali hlavnú rolu v tom, ako sme chceli prezentovať hudbu Depeche Mode svetu,” zhodujú sa členovia kapely. “Bolo úžasné vrátiť sa a oživiť všetky tie skúsenosti a spomienky, ktoré tieto videá vyvolávajú po všetkých tých rokoch. Je to neuveriteľné, že máme všetky naše videá konečne spolu na jednom mieste a dúfame, že naši fanúšikovia si užijú túto cestu časom tak veľmi ako my.”

Depeche Mode dodržali svoju štandardnú štvorročnú pauzu a fanúšikovia sa nevedia dočkať turné, ohláseného na roky 2017/18.

Depeche Mode - Video Singles Collection cover
Depeche Mode – Video Singles Collection cover
Zdroj: depechemode.com