New Generation Day_FM spojí bratislavské kluby

New Generation Day_FM spojí bratislavské kluby  BOMBING

V sobotu 10. novembra sa v Bratislave uskutoční jednodňové multižánrové podujatie New Generation Day_FM. Jeho cieľom je podľa organizátorov spojiť mladú generáciu prostredníctvom kultúry, hudby a zábavy. Predstavia sa interpreti ako The Uniques, Bruno Benetton Free Band, The Lovely Pimps, Medial Banana, In Vivo či B-complex. Podujatie, zamerané najmä na mladých priaznivcov alternatívnej a menšinovej hudby, spojí tri bratislavské kluby – KC Dunaj, Ateliér Babylon a Majestic Music Club (MMC). Súčasťou akcie bude aj hudobný program v Chillout & Culture Bare Hopkirk. V budove Slovenského rozhlasu bude od 14:00 výstava výtvarných diel z projektu “Zmeň, čo môžeš zmeniť (v tvojom meste)”.

V KC Dunaj sa predvedú King Shaolin, Mike Lark/Dynamo Team, DJ Matis a B-complex, pričom večer v tomto priestore otvorí stand-up comedy Silné reči Jána Gorduliča.

V MMC sa na pódium dostanú The Bright Eye, Goodbye Lenin, Bruno Benetton Free Band, The Uniques a tiež talianska formácia Phinx. V rovnakej budove sídli aj Hopkirk, ktorý ponúkne vystúpenia Toniho Granka a DJa Verbala.

Ateliér Babylon bude hostiť kapely Unisex, In Vivo, Fuera Fondo, The Lovely Pimps a Medial Banana. Na všetky koncerty sa bude môcť návštevník dostať prostredníctvom jedinej vstupenky. Lístok stojí v predpredaji na webstránke ngd.interticket.sk 10 eur, na mieste bude vstupné 12 eur.

Program podujatia New Generation Day_FM (10. novembra, Bratislava):

KC Dunaj:
19:00 – stand-up comedy Silné reči Jána Gorduliča
20:10 – King Shaolin
21:10 – Mike Lark/Dynamo Team
23:00 – DJ Matis
00:00 – B-Complex

Ateliér Babylon:
19:00 – Unisex
20:00 – In Vivo
21:10 – Fuera Fondo
22:30 – The Lovely Pimps
23:20 – Medial Banana

Majestic Music Club:
19:00 – The Bright Eye
20:00 – Goodbye Lenin
21:10 – Phinx (Taliansko)
22:30 – Bruno Benetton Free Band
23:20 – The Uniques

Hopkirk chill out zone:
19:40 – Toni Granko
22:10 – DJ Verbal

 

 

zdroj: SITA