Nechoďte domov, my pozývame na Veľkonočný ostrov!

Nechoďte domov, my pozývame na Veľkonočný ostrov! BOMBING 5

stame_instaHipster Paradise si na veľkomocné sviatky pripravili oslavu hudby, kraslíc a bublifukov! Klubový #EasterParadise sa opäť hlási na Veľký piatok 3. apríla v Nu Spirite v zostave Bobsan, Ricki Fitz, Stame a UnclPete. A samozrejme, ctíme kresťanské tradície: keďže na Veľkonočnom ostrove je po Veľkom piatku skôr, žúrovať je už povolené!

ricki_instaDJ STAME hráva s Yankom Králom v Budháči akcie STANKO, a keby niekto nevedel, kde sa tu zobral a čo hráva, vedzte, že ho poznajú skôr z veľkých slovenských diskoték. Napriek tomu tam hrá náš obľúbený bass&jackin house, rôzne bassline a UK garage záležitosti. Svojim výberom a laserovým mixom však dokáže vyzabávať aj tritisícové publikum a nikto z nich si nevšimne, že tam nezahrá ani jednu tucku. Preto je vlastne easterom číslo jedna na našej akcii.

unclpete_instaRicki Fitz je okrem dobrého a dlhoročného párty DJa asi najväčší odborník na KLF – duo z 90’s, ktoré po megaúspechu svojich 6-tich singlov za najväčšieho hypeu odišlo zo scény – lebo oni to len skúšali či sa im to podarí. Nikdy sa nevrátili ako Elán, vydali knihu The Manual, kde je krok po kroku napísané ako urobiť No1 hit. A všetkých, ktorým sa to podľa tejto knihy podarí, sľúbili KLF žúr práve na Veľkonočnom ostrove!

bobsan_instaUnclPete aka Ptr Grbl, čoraz častejšie vymieňa alkohol za mixovací prkno. Výber jeho vecí sa nám páči, nie je obmedzený na jednu žánrovú kolónku. Ako jeden z mála DJs, čo som v poslednej dobe počul, sa odkláňa aj k lámaným bassovým breakom, ktoré sú podľa X súčasných článkov nazývanými cestou kade to ďalej pôjde.

Bobsan, nekorunovaný kráľ bratislavských hipsterov, o ktorom sa šíri tisíc klebiet a šuškánd, ktoré vôbec nie sú pravda. Pravdou ale je, že Bobsanove sety a mash-upy, v ktorých spája Mariku Gombitovú s electrom, Billy Barman s UK garage a celé to okorení future houseom a bass music zdvíhajú na parket všetkých zaradom bez toho, aby im pritom začali rásť hipsterské fúzy.

1504-EasterParadise01

FB EVENT:

VIAC INFO:

FREE ENTRY TILL 10PM | HAPPY HOURS TILL 11PM | TWO STAGES | OPEN LATE

Zdroj: TS