Electronic DeliKWent

Electronic DeliKWent BOMBING

1504248_1060612727298564_2009235170745760226_oŠibačková sobotňajšia noc v Bratislavskom Hopkirk bar bude patriť elektronike a to hudobnému konceptu Electronic DeliKWent. TECHNO – TECHOUSE – HOUSE to sú presne hudné štýli, ktoré sa budú hrať v túto elektronickú noc.

V tento nevšedný sobotňajší večierok v čase šibačkových sviatkov,nám zahrajú bratia Bernathovci alebo ako ich poznajú takmer po celom svete pod producentským menom damolh33 …“áno to najlepšie čo máme doma“, sa ozývalo na Wilsonic floore, lebo minimálne medzi takýchto producentov u nás určite patria. Svojimi počinmi, trackmi ktoré bombardujú desiatky labelov skutočne všade svedčia o ich renomovanosti nielen u nás. Medzi mnohými inými sú aj pravidelne zásobované slovenské vydavateľstvá Leporelo. / Seta label ale aj ich vlastný Damolh Records.

Produkujú viac, ako ktokoľvek iný, remixujú, veľa krát sú sami remixovaný, no samotné hranie je skôr zriedkavou záležitosťou a práve preto by ste si nemali nechať ujsť túto ojedinelú príležitosť ich počuť v akcií.

Neodmysliteľnými menami, tejto noci patria DJ CHUCKY/SK/ a Lukas Ank, ktorí si poctivo prerozdelia hrací čas a tým pripravia pôdu pre hosťa, alebo na neho nadviažu …. alebo to bude všetko inak 🙂

DAMOHL33 /damolh records/

LUKAS ANK

CHUCKY

Vstup len 2€

Zdroj: TS