Najštýlovejší videoklip od musiq1

Najštýlovejší videoklip od musiq1 BOMBING

Hudobná televízia musiq1 si opäť pripravila jedinečný kúsok. Pre skupinu Lavagance nakrútila najštýlovejší videoklip v histórii Slovenskej a Českej republike. Podobné veľkolepé video sa u nás zatiaľ nenakrúcalo, ale je na úrovni miliónových videoklipov podobných Kayne Westovi či iným americkým hviezdam.

Hudobná televízia musiq1 vyrazila s dvadsaťčlenným štábom po niekoľko týždňových prípravách do Banskej Bystrice – do klubu Ministry Of Fun.  Dôvodom bolo nakrúcanie najštýlovejšieho videoklipu pre skupinu Lavagance.

Skladbu Blood produkoval skupine Lavagance angličan Eddy Stevens, ktorý spolupracoval aj napríklad s kapelou Moloko, a tak aj videoklip musel byť jedinečný.

Na režisérsku stoličku si sadol jeden z top režisérov Braňo Vincze. Vo vizuále použil jedinečné robotické prvky, projekciu, ktorá vystupuje do priestoru z ledkovej steny, 3D efekty a vynikajúce cyber androidné kostýmy. Vesmírny image vymyslela stylistka Pavlína Mrvová. Modely vyberala od najznámejších slovenských fashion návrhárov.

Vo videoklipe majú hudobníci z Lavagance akoby porušenú gravitáciu. Okrem nich sa v ňom  objavia aj tanečníčky z Freak Dance Company, modelky a Anička zo Street Dance Academy.

Veľká premiéra je naplánovaná na piatok 18:00 v hitparáde musiq1 chart.

Chalani z Lavagance boli s videoklipom spokojní, nemali žiadne pripomienky a tak môžeš konenčne  toto umelecké dielko vidieť aj ty. Zostaň naladený na stanici musiq a tento kúsok si nenechaj ujsť.