NAS prekvapil požiadavkami

totojehiphop2010 poster

Organizátori festivalu Toto Je Hip Hop už priniesli na Slovensko veľké hiphopové mená ako Tony Touch, Fat Joe či Xzibit. Tohtoročný headliner ich ale potrápil. Management okolo amerického rapera NASa zaslal veľmi nezvyčajné požiadavky.Newyorčan priletí z Nórska do Viedne. Ľudia okolo Nasa vraj mali najskôr problém špecifikovať Slovensko a niekoľkokrát si našu krajinu pomýlili. NAS navyše odmietol bývať na Slovensku. Organizátori však management presviedčali, že aj na Slovensku mu vedia zabezpečiť hotel na svetovej úrovni. Kde nakoniec bude bývať nie je jasné, rezervovaný má hotel vo Viedni aj na Slovensku. Na Hornej Strede sa neplánuje zdržať, o 7 ráno odlieta naspäť na turné s Damienom Marleym.

Na prepravu mu organizátori zabezpečili dve úplne nové vozy SUV. Priletí so 14-členným štábom.

V technických požiadavkach sa ale nezaprela náročnosť. Ako tvrdia organizátori, práve zvuková technika ich potrápila najviac.

Nechce prasiatko

Okrem toho z dlhého zoznamu “potrebných” vecí môžeme spomenúť zvlhčovač vzduchu, externý radiátor a množstvo jedla, ktoré ale musí konzumovať výlučne zo skla. Jedlo mu chutí rôzne, vyslovene odmieta bravčové mäso. Potraviny si vyžiadal nabaliť aj na cestu.

Na pitie si NAS vyžiadal čaj, vodu, džúsy, 8 druhov tvrdého alkoholu a 4 druhy vína. Vtipná bola požiadavka na obsluhu. NAS chcel mať v šatni iba pekné servírky. Táto požiadavka bola dokonca niekoľkokrát podčiarknutá.

NASa môžete vidieť už tento piatok o 1:00 hodine v noci na festivale Toto Je Hip Hop v Areáli vodných športov Horná Streda.