NA JESENNÚ POHODU AJ ŠPECIÁLNY AUTOBUS Z BRATISLAVY A TRNAVY

NA JESENNÚ POHODU AJ ŠPECIÁLNY AUTOBUS Z BRATISLAVY A TRNAVY BOMBING

o dva týždne sa začína prvý ročník Pohoda Indoor Camping Festivalu, ktorý okrem bohatého hudobného programu, filmov, tanečných workshopov, diskusií a divadla ponúkne aj jedinečnú možnosť stanovania v temperovaných halách na trenčianskom Výstavisku Expo Center.

Organizátori pripravili pre návštevníkov množstvo služieb, najnovšie spustili aj predaj cestovných lístkov na špeciálny autobus z Bratislavy cez Trnavu do Trenčína a späť.Odchod autobusu je naplánovaný tak, aby cestujúci stihli začiatok piatkového programu a v nedeľu dopoludnia sa mohli pohodlne zbaliť a nastúpiť na cestu domov,hovorí Katarína Tomášeková z organizačného tímu. Z Bratislavy bude autobus vyrážať z parkoviska pri Istropolise o 13.00, v Trnave bude stáť na parkovisku na železničnej stanici a do Trenčína vyrazí o 14.00. V nedeľu autobus odchod spred hlavného vchodu Expo Centra o 10.00. Cena za spiatočný lístok z Bratislavy je 15 eur, z Trnavy o dve eurá menej.

 

Známy je aj presný časový harmonogram festivalu. Brány areálu sa otvoria v piatok, 25. novembra o 12.00 a samotný program sa začne o 17.00 koncertom slovenskej skupiny Talkshow na Bažant stagei. Postupne sa rozbehnú koncerty, filmové predstavenia či debaty na ďalších troch scénach. V sobotu 26. novembra otvorí program workshop jogy o 10.00, prvým koncertom budú Vandali na Slovenská sporiteľňa stagei. Každá festivalová noc sa skončí o piatej ráno. V nedeľu budú mať návštevníci kempingu dostatok času na spánok i zbalenie stanov, keďže areál sa uzatvára o 14.00.

 

Program festivalu zahŕňa vyše 70 predstavení, vystúpia napríklad kapely New Young Pony Club, Hadouken!, Paris Suit Yourself, Pintandwefall, Le Payaco, Ink Midget & Pjoni, Puding pani Elvisovej či WWW, premiéry budú mať dokumenty Marcela Nevína o Bažant Pohode 2010 aj 2011, rovnako aj nový film Zuzany Piussi Muži revolúcie, v debatách sa predstavia hudobníci, spisovateľky i laureáti ocenenia Biela vrana.

 

Viac informácií o Pohoda Indoor Camping Festivale nájdete na stránke www.pohodafestival.sk/picf.