Michael Winslow známy z Policajnej Akadémie čoskoro OZVUČÍ Bratislavu!

Michael Winslow známy z Policajnej Akadémie čoskoro OZVUČÍ Bratislavu! BOMBING 1

Americký herec a komik Michael Winslow, legendárny seržant Larvelle „Motor Mouth“ Jones z populárnej série filmov Policajná Akadémia, zavíta 14. septembra so svojou šou do Bratislavy a s ním prídu ZVUKY!

Mr. Winslow má jedinečný talent vtiahnuť publikum v sále do deja svojich zábavných scénok a cez ZVUKY predvádzané priamo pred očami divákov doslova privedie krátky príbeh k životu. Jeho profesionálnu ZVUKOVÚ výpravu naše hlavné mesto zažije po prvýkrát a vy poviete  „wow“!

Počas večera uvidíte a zažijete pestrú zmes Michaelovho neopakovateľného majstrovstva. Úžasné imitácie, obrovskú paletu ZVUKOV prevedenú „iba“ jeho hlasom, strhujúce prevedenie známych skladieb, kompletne „ozvučené“ rozprávanie zábavných príbehov a možno aj špeciálnu verziu finálnej bojovej scény zo Star Wars.

Vypravte sa so mnou na dobrodružstvá cez hudbu, komédiu a hlavne ZVUKY!“ pozýva  Michael Winslow všetkých fanúšikov bláznivého  humoru aj beatboxu. A dodáva, že rád svoje predstavenie označuje podtitulkom Through The Power of SOUNDZ.

Michael Winslow si odskočí na Slovensko v rámci svojho jesenného miniturné, ktoré primárne obsahuje niekoľko zastávok vo Veľkej Británii. Predstavenie je v angličtine bez tlmočníka, šou pána Winslowa je zrozumiteľná.

Michael Winslow (nar. 6.9.1958, Spokane, Washington)

Vďaka majstrovstvu vo “vokálnej gymnastike” je Michael Winslov označovaný ako “human sound machine” či muž desaťtisícich hlasov a zvukov. Celosvetovo ho preslávila rola seržanta Larvella “Motor Mouth” Jonesa, jediná postava, ktorá sa vyskytla vo všetkých častiach všetkých prevedení Policajnej akadémie (7 filmov, animovaný seriál a televízny seriál).

O nezabudnuteľné scény sa postaral vo filmoch Vesmírne gule a Gremlins. Zohral hlavnú úlohu oboch romantických komédií Nežní zmätkári, jeho hlas sprevádza niekoľko animovaných postáv a sám seba dabuje v animovaných seriáloch Family Guy a The Simpsons.

Rok 2015 priniesol hororové sci-fi Lavalantula, kde si Michael Winslow zahral s dvomi bývalými kolegami z Policajnej akadémie. Film má v tomto roku pokračovanie nazvané 2Lava2Lantula.

Viac info:

 

Zdroj: TS / Bibiána Grebeňová Šedivá Agentúra KVAS