Medial Banana predstavujú nový letný hit “Môžem všetko”

mozem vsetko screen 1

Chalani z populárnej slovenskej reggae kapely Medial Banana sa hlásia s chytľavou letnou novinkou. Dnes ráno na Fun Rádiu odpremiérovali nový zaľúbený song s názvom “Môžem Všetko”, ktorý zaručene ulahodí nejednej žene.

 

“Keď ležíš pri mne, už viac nemusím nič – keď stojíš pri mne, vtedy môžem všetko!” spievajú Pokyman a Erik Šulc v letnom hite, ktorý vychádza pod hlavičkou ich dvorného vydavateľstva Reggae Callin’ Records. Skladba je aj prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu, ktorý Medial Banana plánujú vydať na jeseň/zimu 2019 pri príležitosti svojho desiateho výročia.

 

Medial Banana je práve uprostred naplnenej letnej šnúry #MBleto18, počas ktorej už odohrali festivaly ako Pohoda, Mighty Sounds, Fourtune, Cibula, Grape či Sitnou Blues a do konca leta ich ešte uvidíte na Holidaylande, Skaly feste či na Uprisingu, kde predstavia svoje sólové projekty: Pokyman & Lukie Fwd a Erik Šulc & Tribal Colours. Vychutnajte si nový letný banana song a vybehnite za nimi na koncert, aby ste si ho užili aj naživo!

 

Do konca leta ich uvidíte ešte na týchto podujatiach:

17.8. – Holidayland – Senica

24.8. – Divadelná púť – Zálesie

25.8. – *surprise* 

30.8. – Pláž Staré Mesto – Bratislava

01.9. – Skaly Festival – Rajecké Teplice

28.9. – Žilina Žije – Žilina

29.9. – Modranské vinobranie – Modra

 

 

Chalani okrem pôsobenia v kapele Medial Banana majú aj svoje sólo projekty.

 

Pokyman & Lukie FWD tvoria skvelú dvojku už takmer rok. Svoju tvorbu prezentujú nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Postupne si získavajú čoraz viac a viac priaznivcov a úspech už zožali na festivaloch ako Sziget, Electric Castle, Mighty Sounds či One Love Sound Fest. Charakterizuje ich mix reggae a dancehallu, kde samozrejme nemôže chýbať Pokyho nezameniteľný slovenský, ale aj anglicko/jamajský raggamuffin prejav.

 

Erik Šulc & Tribal Colours je zoskupenie skvelých slovenských umelcov. Tvorí ju štvorica Erik Šulc z Medial Banana, a hudobníci z kapiel La3no Cubano, Space Cats a Gonsofus v zložení Roman Kováč, Miloš Bulík a Gábor Tokár. Ich tvorbu tvoria známe hity, ale aj vlastné skladby s nádychom reggae, dubu a experimentalu.

Pre viac info:

FB: https://www.facebook.com/MedialBanana

IG: https://www.instagram.com/medial_banana/

WEB: http://medialbanana.com

Zdroj: TS, Sveťo Moravčík, Kulturise