Lola Marsh v rámci jesenného turné aj na Slovensku

Lola Marsh v rámci jesenného turné aj na Slovensku BOMBING 4

Košická Tabačka a bratislavská A4-ka budú v októbri hostiť u nás azda najobľúbenejšiu kapelu z Blízkeho východu – Lola Marsh. Pred Pohodou 2014 ich v našich končinách nepoznal takmer nikto a na 20. ročníku nášho festivalu by ste už ťažko hľadali ľudí, ktorí sa netešili práve na ich koncert.

Skupinu založili speváčka Yael Shoshana Cohen a gitarista Gila Landau v roku 2013. Odvtedy sú viac na koncertoch po celom svete, než doma. Pri otázke, ktorý koncert si zamilovali najviac Gil a Yael v rozhovore pre francúzsky Rocknfool jednohlasne odpovedali: „Festival Pohoda“. Začiatkom júna vydajú debut Remember Roses a sme veľmi radi, že ho v rámci Pohoda Párty predstavia na jeseň aj fanúšikom na Slovensku.

Spolu s Lola Marsh zahrá veľmi príjemná domáca kapela Tolstoys. V Ráne na eFeMku si organizátorov vo februári získali výborným zvukom, nezameniteľným hlasom speváčky Ely a príjemným mixom dream popu a akustickej hudby.

https://www.facebook.com/pohoda.festival/videos/10154600232152488

Na jeseň chystajú debutový album a okrem Pohoda Párty ich môžete vidieť zajtra na Pohoda Dni_FM, ako aj na Pohode 2017. O afterparty sa postará DJ Džbán. Pred akciou bude premietaný dokument 20 rokov Pohody. Lístky sú dostupné v sieti Ticketportal .

 

A na pripomenutie, zajtra sa v Slovenskom rozhlase uskutoční najväčší POHODA DEŇ_FM.Viac informácií na bombing.eu/pohoda-den_fm-bude-najvacsi-vo-svojej-historii

pohodadenfm2017
pohodadenfm2017
Zdroj: TS / Anton Repka - Pohoda Festival s. r. o. PR and Media Director