Kubánska noc, 15.6. v KC Dunaj

KN 15 6 1920

Tanečný labyrint, v ktorom sa prepletajú temperamentné štýly! Navštívte hudobnú noc, ktorá rozpráva jazykom vášne.

Na parkete sa k nám budú prihovárať salsa, cha cha cha, mambo, rumba, merengue, bolero aj son. Na pódiu sa v plnej paráde predvedie kapela Pragasón a za mixpultom to roztočia autentickí DJi El Rey a Mario.

Pragasón (CZ)
je pražská kapela, ktorá sa už od začiatku zameriava na autentickú prezentáciu tradičnej kubánskej hudby v podaní miestnych umelcov. V repertoári tejto sympatickej kapely sú známe rytmy cha-cha, mamba a salsy, rovnako ako aj menej známe rytmy danzónu, bolera a son. Nadaní muzikanti s talentom urobiť skvelú zábavu roztočia na pódiu známe hity.

El Rey
je DJ, ktorý je ambasádorom kubánskej hudby v rodnom Albánsku. V súčasnosti pôsobí v Prahe, kde na rôznych parties šíri karibské žánre z Kuby, Puerto Rica, Dominikánskej republiky a Kolumbie. Jeho najobľúbenejšou je kubánska timba, ktorou nás dostane na parket aj na Kubánskej noci.

Mario
je DJ, ktorý prišiel do našich končín priamo z Havany. Tento najznámejší kubánsky DJ v Prahe má za sebou nespočetne veľa hraní na festivaloch a v kluboch v Česku či v Rusku. Najradšej hrá skvelé hity salsy, timby a reggaetonu, ale nepohrdne ani bachatou a inou latino hudbou.

15. 6. (sobota)
Štart: 22:00 hod.KC Dunaj
Vstup: 7€FB event: https://www.facebook.com/events/308288940108785/