KICK IT v ArtKlube

KICK IT v ArtKlube BOMBING

V sobotu 18.5. sa v trnavskom Art Klube uskutoční druhé pokračovanie akcie nesúcej názov KICK IT! Ide o hip hopovu party, kde DJs hrajú svoje sety čisto vinylových platní. Čiže hrať sa bude bez akýchkoľvek digitálnych výdobytkov, ktoré v súčasnosti umožnujú stať sa djom takmer hocikomu.

Pôjde o poctivú vinylovú mixáž okorenenú o scratche a iné turntablistické, typické práve pre hip hopovu subkultúru. Za gramcami sa predstaví štvorica trnavských platňojazdcov, z ktorých dvaja sú ostrieľaní harcovnici DJ Spank a DJ Shakul s dlhoročnou praxou za gramcami a na druhej strane sa predstaví mladá nádejná krv v podaní dvojice DJ White Ass a DJ Remb, ktorí poctivo zbierajú platne a pilujú svoje skills. Každý zo spomínaných DJov dá prostredníctvom svojho setu čo to nahliadnuť do svojej vinylovej zbierky.

Pred samotnou party, ktorá začne okolo 21:00, si borci spoločne za trénujú – zascratchujú na dvoch pároch gramcov. Tento DJský tréning bude voľne prístupný od 19:00 a môže sa pridať hocikto zo začínajúcich alebo skúsených djov hrajúcich z platní. Podmienkou je si priniesť vlastné dosky, ihly a poprípade slúchatka. Vstupné na party je 2,-EUR a organizátori dúfajú, že sa podarí aspoň ako tak pripomenúť si časy slávnych trnavských hip hop parties. Tak neváhaj a príď sa zabaviť a vypočuť klasické hip hop hymny or undergroundové bomby priamo z analogových vinylových planí v sobotu 18.5. do Art Klubu.