KDRKO ed. Hair Static w/ Yanko Kral, Inkwall, Purist DJ / Hudba na terase s Jurešom z Fallgrapp

KDRKO_3

Účesy, účesy, ach tie účesy – nastajlujte sa na párty priamo v Dunaji! O vaše párty frizúry sa v sobotu 23. júna postará KDRKO, neobyčajné kaderníctvo, ktoré miluje nové trendy, zároveň však rešpektuje každého osobitný štýl a prirodzenosť. Styling bude prebiehať priamo v priestoroch Dunaj~ Baru v čase od 18:00 do 00:00 a platí pre návštevníkov len so zakúpenou vstupenkou na tento event. Vaše premakané účesy vám následne svojimi selekciami zelektrizujú Yanko Kral, Inkwall a Purist DJ (Juraj Peták).

YANKO KRAL

jeden z najuznávanejších DJov na Slovensku, v minulosti známy aj ako koncertný DJ skupiny H16. Vo svojich setoch mixuje crossover dub stepu, trapu, grime-u, bass music a ďalších „nediskotékových“ žánrov. Okrem toho, že niekoľko krát ročne obehne so svojimi setmi celé Slovensko, hrá na všetkých popredných domácich festivaloch. Počuť ho môžete aj na Rádiu FM v pravidelnej relácii s názvom Scena_FM, v ktorej sa venuje klubovej hudbe spolu s rôznymi hosťami a live DJ setmi.

INKWALL

talentovaný multižánrový producent a DJ, ktorý už v mladom veku uchvátil poslucháčov svojimi originálnymi elektronickými setmi. Jeho štýlom je prevažne zmes deep drum&bassu, UK bassu, trapu a grime. Na svojom konte ma EP Different (2015) a minuloročný debutový album OneLife in Dephi.

PURIST DJ set

Z elektropopovej kapely Purist vám svoj DJ set naservíruje Juraj Peták. Predstaví skladby, ktoré ho aktuálne inšpirujú, zaznie súčasná elektronika aj exotickejšie skladby.

Sobota 23. 6. / 18:00 – 04:00 / KC Dunaj

Vstupné: 5€ (v cene vstupenky styling od KDRKO)

Event: KDRKO ed. Hair Static w/ Yanko Kral, Inkwall, Purist DJ

Hudba na terase s Jurešom z Fallgrapp

Užite si letný večer na terase KC Dunaj, tentokrát s Jurešom Líškom. Producent a líder kapely Fallgrapp ponúkne v nedeľu 24. júna ochutnávku toho najlepšieho z playlistov, ktoré vám budú spríjemňovať chvíle v Dunaji celý júl.

Hudba na terase
Hudba na terase
JUREŠ LÍŠKA

líder a producent úspešnej slovenskej kapely Fallgrapp. Ich debut Rieka (2014) spolu so singlom Vlasy nesú prvenstvo v počte získaných hudobných sošiek Radio Head Awards v rámci jedného roka. Minuloročný album V hmle, ktorý priniesol spojenie objavnej hudby, exoticky znejúcich aranžmánov a lyrických textov, sa stal jedným z najzaujímavejších hudobných počinov slovenskej scény za rok 2017. Jureš sa od útleho detstva aktívne venuje folklóru, neskôr ho uchvátila elektronická hudba. Vo svojich skladbách spája klasické hudobné nástroje, elektroniku, ambient, pop aj folk a je toho názoru, že v hudbe je dovolené všetko.

  • 18:00 – 22:00 / terasa / Live set Jureš Líška
  • Po 22:00 pokračujeme na bare s Jurešovými playlistami.

Hudba na terase je novým pravidelným podujatím v KC Dunaj, ktoré každý mesiac predstaví ochutnávku z playlistov, zostavených známymi slovenskými hudobníkmi. Playlisty vám budú robiť spoločnosť celý nasledujúci mesiac pri vašich návštevách v Dunaji. O májové výbery sa postaral producent Beyuz, v júni ho vystriedal so svojimi selekciami známy slovenský rapper Tono S.

Nedeľa 24. jún / 18:00 – 24:00 / KC Dunaj / vstup voľný

Event: Hudba na terase s Jurešom z Fallgrapp