Jimmy Carr prichádza s novým turné – FUNNY BUSINESS aj do Bratislavy!

Jimmy Carr prichádza s novým turné – FUNNY BUSINESS aj do Bratislavy! BOMBING

Úspešný britský komik, herec, autor, moderátor a medzinárodná hviezda stand-up-u, Jimmy Carr, sa už 15 rokov objavuje v televízii a na pódiách. V apríli 2016 navštívi Bratislavu! 

Jimmy Carr je majstrom svojho žánru, známy svojím typickým smiechom a čiernym humorom. Býva opisovaný ako naj pracovitejší človek komédie, no priznáva, že to nerobí preto, aby zapôsobil. Je to ako byť „najvyšším trpaslíkom“, alebo „najzdravším Škótom“. Prezentovať komédiu naživo je to, čo Jimmymu sedí najviac. Za svoje stand-up vystúpenia získal British Comedy Award za najlepšie stand-up turné a nomináciu Perrier Award. Na pódiu je ešte zábavnejší a prekračuje všetky medze, tentokrát vo svojej novej stand-up šou FUNNY BUSINESS.

Predstavenia Jimmyho Carra videlo už viac ako 1,5 milióna divákov. Turné Funny Business malo cez 200 predstavení vo Veľkej Británii. Nastal čas vydať sa s ním ďalej do sveta. Funny Business je príležitosťou vidieť Jimmyho Carra v najlepšej kondícii.

 Pozývame vás zažiť vtipné zamyslenia zarezávajúce do živého! Bratislavské predstavenie sa uskutoční 2. apríla 2016 v Istropolise, v angličtine bez tlmočníka.

 

Komediálny hrdina našej doby.“ (Guardian)

Jimmy Carr je svetová trieda. Závidím mu brilantnosť používania slov.“ (Independent)

 

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal. Viac informácií nájdete na www.jimmycarr.com

Zdroj: TS / Bibiána Grebeňová Šedivá / Agentúra KVAS