Vo štvrtok štartuje siedmy ročník Česko-Slovenského Cibuľa festu

Česko-Slovenský festival CIBULA FEST - fotoreport BOMBING 2

Už tento štvrtok otvorí svoje brány najväčší Česko-Slovenský festival CIBUĽA FEST. Počas troch dní môžete zažiť veľa skvelej českej a slovenskej hudby, futbalový zápas či veľa ďalších skvelých atrakcií, ktoré na vás čakajú na Letisku v Holíči.

Organizátori si pripravili množstvo noviniek oproti minulým rokom. Areál mení štruktúru aj obsah. Pripravené budú workshopy či ranné rozcvičky… Novinkou bude WESTERNOVÉ MESTEČKO kde sa budú pohybovať kovboji či indiáni, bude sa dať zastrieľať z luku či iné westernové atrakcie.

Hlavný stage dostal meno POPULAR STAGE postupne sa na ňom pre striedajú také mená ZÓNA A, KARPINA KONFLIKT, ktorý zahrajú vo štvrtok. V piatok bude tento stage patriť českým WALDA GANG či WANASTOWI VJECY alebo aj slovenským HORKÝŽE SLÍŽE či ZOČI VOČI. Sobotný LuneUp je nabitý hviezdami či už zo slovenska, čiech ale aj zo zahraničia. Jedno z mála vystúpení bude ma Holíčskom letisku česká speváčka LUCIE BÍLÁ spolu zo skupinou ARAKAIN. Po nej bude nasledovať skvelá slovenská skupina IMT SMILE a vrcholom večera bude vystúpenie švédskej legendy TRISTANA & MATS LEVÉN.

COOL ARÉNA bude tématická. Vo štvrtok sa tu zabavíte na skvelých DJjoch ako je DJ ASH, DJ EKG, ROBERT BURIAN a DJ P.M.C. Piatok bude patriť HIP-HOPu a budeš tam môcť objaviť také mená ako sú BEKIM, MOMO, ZVERINA či SHOMI. Jamajka v Holíči? Ano aj toto nájdete na CIBUĽA FESTE. v Sobotu sa v Cool aréne bude patriť reggae. Na stage sa postavia interpreti ako MC SUPERIOR, ŠVIHADLO a bratislavské zoskupenie MEDIAL BANANA.

logo-cf-2015web

Tak neváhaj a prídi s celou rodinou na Holíčske letisko už tento víkend a stráviť tak pekný hudobný víkend v spoločnosti ČECHOV A SLOVÁKOV. Info o vstupenkách nájdeš na www.cibulafest.eu/ticket-vstupenky/vstupenky. A kompletný LineUp a všetky potrebné informácie najdeš na oficiálne stránke festivalu www.cibulafest.eu.