Horkýže Slíže, Polemic a Barebone si trúfli na NTC. Pozrite si, čo chystajú

Dve slovenské stálice a divoká rocková partia z Cypru. To je zloženie jedinečného koncertu, ktorý by si v magický dátum 15. 5. 2015 nemal nechať ujsť žiadny fanúšik kapiel Horkýže Slíže a Polemic. Lístky za najnižšiu uvádzaciu cenu 10 eur sú v predaji už len do konca januára.

Tradičné a mnohými úspechmi overené koncertné spojenie kapiel Horkýže SlížePolemic tentokrát obohatí špeciálny hosť – kapela Barebone, ktorú Kuko a spol. spoznali na svojom cyperskom turné v roku 2013. Slovenskí fanúšikovia ich potom mohli spolu vidieť v rámci minuloročného Zlatý Slávyk in memoriam tour, kedy divákom predstavili aj spoločnú “coververziu” známeho hitu Chop Suey! od System Of A Down pod názvom Jebať!. Koncertný záznam tejto piesne sa stal na internete hitom a je vysoko pravdepodobné, že v 15. mája zaznie po viac než roku v Bratislave znova naživo.

Koncert, ktorý je pomenovaný podľa ďalšieho veľkého hitu Nazdar!!, sa uskutoční v Aegon aréne NTC. Pôjde tak o najväčší koncert oboch kapiel mimo festivalovej sezóny. K naplneniu veľkej kapacity by mali prispieť aj špeciálne lístky, ktorými za jedno euro navyše môžete pod záštitou Spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar obdarovať Zážitkom (čiže druhou vstupenkou) mladých ľudí, ktorí sa na koncerty tak ľahko nedostanú.

Počas koncertu okrem kontroverznej spolupráce zaznejú aj mnohé ďalšie hity Slížov a Polemicu, pričom fanúšikovia sa môžu tešiť na netradičné aranžmány pripravené špeciálne pre tento koncert. Napríklad v spomínanej piesni Nazdar!! pribudne klavírne sólo a ďalšie prvky, ktorými hudbu nitrianskych recesistov obohatí Polemic.

Lístky sú ešte tento týždeň v predaji za 10 eur, od februára cena stúpne na 13 eur.

 

Zdroj: TS