Alice Merton roztancovala ľudí na festivale Colours of Ostrava 2018 a mieri aj do Bratislavy!

Alice Merton

Držiteľka European Border Breakers Award, mladá skladateľka, speváčka, klaviristka  a charizmatické žieňa Alice Merton dokázala roztancovať davy na prestížnom festivale Colours of Ostrava 2018.

Ak ste koncert nestihli, alebo chcete vidieť Alice opäť, máme pre vás dobrú správu. Predstaví sa so svojou kapelou na samostatnom koncerte už 14.9.2018Bratislave!

Dvadsaťštyri ročná kanadsko – nemecká populárna speváčka sa narodila vo Frankfurte, detstvo prežila v Kanade a vyštudovať klasickú hudbu sa rozhodla v Mannheime. Krátko na to založila so svojimi dlhoročnými priateľmi kapelu. Jej tanečná a energická tvorba si ihneď získala fanúšikov indie, popu a strhla aj mainstreamových poslucháčov, čo jednoznačne dokazuje prestížna cena European Border Breakers Award, ktorú dostala minulý rok.

Špeciálne strhujúci hit je skladba No Roots, ktorá je postavená na nákazlivom refréne a mali ste možnosť ju počuť aj zo slovenských rádií. Speváčka v ňom opisuje svoje pocity k domovu: “ Neviem, kde je môj domov, neviem kde sú moje korene,” tvrdí speváčka, ktorá si vraj už ani nevie spomenúť, koľkokrát sa sťahovala.

Alice Mertron momentálne absolvuje svoje prvé veľké európske turné, v rámci ktorého sa zastaví aj v Bratislave.

Príďte sa zabaviť na koncert tejto vychádzajúcej hviezdy do bratislavského MMC klubu, 14.9.2018. Lístky, ako aj bližšie informácie nájdete na www.xl.sk

 

Zdroj: TS / Linda Mináriková