Eros Ramazzotti opäť dokázal, že je veľký umelec

Eros Ramazzotti opäť dokázal, že je veľký umelec BOMBING 2

Utorkový večer patril veľkému ženskému idolu. Bratislavský štadión Ondreja Nepelu ovládol taliansky spevák Eros Ramazzotti. Eros nechal tento krát na seba čakať, koncert mal odštartovať o 19:00 ale taliansky umelec sa na pódiu objavil presne o 20:00. Návštevníkom to avšak veľmi nevadilo a privítali ho búrlivou atmosférou.

IMG_0071Koncert sa konal v rámci tour Perfetto (nesie rovnomenný názov s jeho posledným albumom, ktorý Eros vydal minulý rok v máji.). V rámci tour Perfetto sa Eros predstavil na Slovensku po druhý krát. Minulý rok v októbri sa predstavil v košickej Steel aréne.

Eros svoj koncert odštartoval piesňou L’ombra del gigante z albumu Stilelibero. Titulná Perfetto pieseň z nového albumu zaznela ako tretia v poradí. Počas zazneli skladby s celej Erosovej kariéry. Celkovo odznelo 23 skladieb. Tie najznámejšie hity spolu so spevákom odspieval celý štadión.

Fantastickú šou doplnili svetelné efekty či fantastický hudobníci. Fanúšikovia v prvom rade si Erosa mohli užiť aj zblízka, keďže spevák viac krát počas koncertu zoskočil s pódia.

Tohtoročné Perfetto Tour Ramazzotti odštartoval 14. februára v španielskej Barcelone, kde sa stretol aj s Lionelom Messim a chvíľu si aj zahrali futbal (práve pri tej príležitosti Messi strelil neuveriteľný gól spoza brány, ktorý sa stal virálnym hitom). Z Bratislavy vedie jeho cesta do Mníchova, kde vystúpi 17. marca v Olympiahalle, 19. marca hrá v Luxemburgu, 21. marca vo švajčiarskej Ženeve 23. marca v Paríži.

no images were found