ČO VŠETKO SA DÁ VYMENIŤ ZA RED BULL PLECHOVKU?

ČO VŠETKO SA DÁ VYMENIŤ ZA RED BULL PLECHOVKU? BOMBING 2

Cestovať len za plechovky? Môže ti to znieť ako úplná sprostosť, až kým nezistíš, že ono sa to naozaj dá. A potvrdzujú to aj účastníci Red Bull Can You Make It?, ktorí sa za Red Bull dostali už kade-tade. Prinášame ti zoznam tých najlepších výmien, ktoré sa podarilo uskutočniť v predchádzajúcich ročníkoch tímom z celého sveta. Posúď sám, či by si dokázal za Red Bull vymeniť takéto skvostné zážitky aj ty!

5. Čo: Noc v 5* hoteli pre 3 osoby

Za koľko: 6 plechoviek

Keď sa povie päťhviezdičkový hotel, veľa z nás si predstaví luxusné a drahé ubytovanie, úplne mimo svojich finančných možností. Študenti vedia byť naozaj vynaliezaví a šikovní, čo potvrdil už nejeden tím, ktorému sa podarilo zložiť hlavu v izbe nie práve lacného hotela. Zabezpečiť si takýto exkluzívny nocľah teda nemusí byť problém, ale vymeniť ho za len šesť plechoviek, ako sa to podarilo dievčatám z Ázie, je už naozajstné umenie!

4. Čo: Skydiving

Za koľko: 12 plechoviek

Jednou z výziev na zozname dobrodružstiev bol v poslednom ročníku súťaže aj skydiving. Chalani z amerického tímu USU aj tu ukázali, že akčnosť im nechýba. Hneď po štarte sa im podarilo dohodnúť si tandemový skok z lietadla len kúsok od Prahy. A aby toho nebolo málo, ešte v ten istý deň si zalietali aj v simulátore voľného pádu.

3. Čo: 3 lístky na štvrťfinále Ligy majstrov

Za koľko: 2 plechovky

Zápasy Ligy majstrov patria medzi tie najžiadanejšie a zohnať na ne lístky môže byť neľahkou úlohou. Ak sa niekedy budeš v deň zápasu nachádzať v jeho mieste konania s dvoma plechovkami vo vrecku, môžeš sa inšpirovať srbskými účastníkmi Red Bull Can You Make It? z tímu HUSTLE, ktorým sa podarilo vybartrovať práve tento zážitok. Čo ty vieš, možno sa na teba usmeje šťastie tak, ako na nich.

2. Čo: Let helikoptérou ponad Alpy

Za koľko: 10 plechoviek

Zviezť sa v záchrannom vrtuľníku? Za normálnych okolností asi nie práve pozitívny zážitok, no čo v prípade využitia helikoptéry na dopravu k checkpointu? Nič nie je nemožné a svoje o tom vedia minuloroční súťažiaci z anglického tímu 3 Bro’s, ktorí neváhali dohodnúť takýto výhodný deal za 10 plechoviek.

1.Čo: Let súkromným lietadlom

Za koľko: 24 plechoviek

Náhoda je blbec. Nikdy nevieš, kde stretneš nápomocného Red Bull zanietenca či podobného blázna ako si ty, ktorý bude až tak ochotný, že pre teba spraví snáď čokoľvek. To sa potvrdilo aj rakúskemu tímu Thumbs Up, ktorý na miesto ďalšej aktivity doslova priletel. A nemuseli sa tlačiť v žiadnom bežnom lietadle, pricestovali súkromným. Jackpot. A potom maj o tejto súťaži nejaké pochybnosti…

Potrebuješ viac inšpirácie? Prečítaj si na redbull.sk o ďalších skvelých bartroch alebo si rovno pozri video o top výmenách, či najlepších zážitkoch účastníkov posledného ročníka Red Bull Can You Make It?.

Tak čo, trúfaš si? Ak si študent vysokej školy a máš ešte dvoch kamarátov, ktorí sa na toto dobrodružstvo odvážia, choď na www.redbullcanyoumakeit.com. Prihláste sa na dobrodružnú cestu svojho života a precestujte v apríli Európu úplne zadarmo!