Cestovateľský večer: Cestami necestami #1

Cestovateľský večer: Cestami necestami #1 BOMBING

 

OZ Cestou necestou prináša pre veľký záujem nové inšpirácie na cesty. Pravidelné mesačné prezentácie pod názvom “Cestami necestami” budú v populárnom formáte: 1 téma, 3 prezentujúci s 3 prezentáciami po 30 minút, po ktorých bude nasledovať spoločná diskusia.

Prvou témou budú “Cestovateľky v Afrike”. Naša Maťka má sirotinec v Ghane, miluje Afriku a pravidelné prezentácie budú práve pod jej taktovkou. Ako bonus k premiérovému uvedeniu večera Cestami necestami máme pre vás pripravené 4 prezentácie.

Čo ťahá krehké dámy do drsnej a nebezpečnej Afriky? Alebo sú to odvážne cestovateľky a na Afrike ich láka nádherná príroda a kultúra? Príďte sa presvedčiť, ako to je v skutočnosti, vychutnať si krásne fotky, úžasné príbehy a spýtať sa cestovateliek, čo len chcete.

Prezentovať budú naše cestovateľky: Anička založila spolu s kamarátkami organizáciu Knihomol a knižnicu s internetom vo vidieckej oblasti v Burundi. Hela je ostrieľaná cestovateľka, backpackerka, lezkyňa aj potápačka a s kamoškou sa vydali na safari a treky do pevninskej Tanzánie aj na Zanzibar. Umelkyňa a lektorka Veronika sa nedávno vrátila z Ghany, kde navštívila keramický workshop, ale aj sirotinec a pevnosť so strašnou otrokárskou históriou. A kam sa vybrať na dovolenku? Pre Sisku je odpoveď jednoduchá – do Mozambiku! Príďte sa inšpirovať na cestovateľský večer Cestami necestami a horúcu Afriku si zamilujete aj vy!

  • Udalosť na Facebooku
  • Predpredaj lístkov: 3,5 eura zľavnený* / 4 eurá celý lístok
  • Vstupné na mieste: 4 eurá zľavnený* / 5 eur celý lístok
  • *Zľavnený: pre dôchodcov, KST, SHS James, študentov a učiteľov
  • Deti do 12 rokov v sprievode rodičov majú vstup voľný

Téma: Cestovateľky v Afrike – streda 22. apríla 2015 o 19:00 – Hlava 22, Bazová 9, Bratislava