BEATKRÍK vol.36 party už tento piatok v Trnave na Zelenom kríčku

Začína 10. sezóna legendárnych BeatKríkov v Trnave BOMBING 2

Príď tento PIATOK večer 29.6.2012 na 36. pokračovanie legendárnych BEATKRÍK akcií a osláviť tak už 10. jubilejný ročník týchto obľúbených Fresh & Funky Open Air Hip Hop Parties. Na dobre známom mieste letnej záhrady na Zelenom kríčku v Trnave prebehli menšie úpravy. Tanečný parket je zväčšej miery zastrešený, to znamená ak by nevyšla predpoveď počasia, tak akciu neohrozí ani výraznejší letný lejak.

O zábavu a atmosféru idúcu do husta sa postarajú 4 trnavskí DJs. Už dobre známi DJ Shakul a DJ Dasex, ktorí majú už čo to na Beatkríkoch odohraté + pozvanie prijali aj DJ Shimo, ktorý si za celkom krátky čas vybudoval slušné renomé hlavne na poli tanečných battlov. Zostavu doplní oldschooler Pišta The Púščač, ktorý stále o sebe hovorí, že nie je DJ, ale hravo by svojím mixovacím umením a čuchom na vytvorenie tej správnej party atmosféry schoval do vačku známe “djské hviezdy” z nášho hlavného mesta. Je sa na čo tešiť, spominaní borci odpália tie najväčšie hip hop klasiky a hymny, žiadne novodobé tuc tuc sračky, ale poctivý trueschool.

Takže ak sa chceš dobre zabaviť, osláviť koniec školského roka či skúškového obdobia alebo začiatok leta je tá správna akcia BEATKRÍK vol.36 party už tento piatok na Zelenom kríčku. Vstupné je nemenné, smiešnych 2,- EUR a k tomu ked’ pridáš bezkonkurenčné ceny alka a nealka, tvrdý alkohol v plných poldecákoch, zábava na čerstvom vzduchu, tak nie je čo riešiť…