Aj tento rok bude ENVI-PAK triediť odpad na POHODE

Aj tento rok bude ENVI-PAK triediť odpad na POHODE BOMBING 2

envipakSpoločnosť ENVI-PAK je šiesty rok partnerom najkvalitnejšieho a najprestížnejšieho letného multikultúrneho festivalu na Slovensku Bažant Pohoda 2013, ktorý sa koná v Trenčíne 11. – 13. júla. ENVI-PAK pripravuje každý rok vlastné podujatie pre účastníkov festivalu, ktorým podporuje a nabáda k triedeniu odpadu počas celého festivalu. Tento rok odštartujeme EKO foto súťaž s hlavným odkazom pre účastníkov Trieď odpad rukami aj hlavou! v piatok 12. júla o 12:00.

EKO foto súťažou chceme ukázať, že ľudia sú ohľaduplní k životnému prostrediu a vedia sa správať k prírode zodpovedne vždy a všade. Preto budú na festivale triediť odpad a dajú mu druhú šancu. Neskončí na skládke, ale poputuje k spracovateľom a bude žiť nový život napríklad v podobe flísovej bundy alebo nového bicykla. Návod „ako na to“ je na všetkých kontajneroch aj na našich letákoch, ktoré budeme počas festivalu rozdávať návštevníkom. Našich maskotov a kolportérov spoznáte podľa farby ZELENÉHO BODU.

Každému záujemcovi, ktorí navštívi stánok ENVI-PAK v sektore neziskoviek pri veľkom kontajneri, urobíme EKO portrét, ktorý bude zlosovateľný spolu s EKO fotkami na našej fanpage. Za svoj zodpovedný prístup od nás dostane odmenu a môže vyhrať skvelý ekodarček. Ekofotografiami chceme podporiť myšlienku našej aktivity, že ekológia nie je len móda, ale životný štýl, na ktorom nám záleží.

Mená výhercov ekodarčekov nájdete po festivale na fanpage ENVI-PAK. V sektore neziskoviek, v našom stánku pri vlajke ENVI-PAK, budeme v piatok a v sobotu 12. a 13. júla medzi 12:00 a 17:00 merať, aký ekologický je festival Bažant Pohoda! Nainštalujeme veľký eko-meter, kde budú môcť návštevníci symbolicky ukázať, že triediť odpad naozaj chcú. Ukážeme, že festival nerobí čistým a ekologickým len organizátor, spoločnosť ENVI-PAK a zberová spoločnosť! Pohoda je ZELENÁ najmä vďaka tým, ktorí pred odhodením odpadku rozmýšľajú, či patrí do papiera, plastov, skla alebo do ostatného odpadu.

Príďte sa odfotiť do stánku ENVI-PAK a prispejte aj VY k čistejšiemu festivalu! Možno sa nám spoločne podarí štvrtýkrát prekonať vlastný slovenský rekord z minulých rokov v množstve vytriedeného plastového odpadu na jednom podujatí!

 

pohoda_plagát_2013_envipak

 

Ďalšie informácie nájdete na www.envipak.sk | www.zelenybod.sk

Zdroj: TS