Zaži závan Kuby na piatkovom Acidisco s očarujúcou techno DJkou Fé Vargas

Zaži závan Kuby na piatkovom Acidisco s očarujúcou techno DJkou Fé Vargas BOMBING 2

Každý, kto si myslí, že Kuba je iba prázdnym miestom na mape súčasnej elektronickej tanečnej hudby, je na veľkom omyle. Žijúcim dôkazom je mladá DJ-ka a producentka Fé Vargas priamo zo srdca tohto magického ostrova.

Byť hviezdou spoza gramofónov nie je pre mladých Kubáncov veľmi tradičným snom, obzvlášť nie u ženského pohlavia. Po úspechu kapiel ako Buena Vista Social Club alebo Los Van Van priniesla kubánska scéna množstvo kvalitnej hudby najmä v žánroch ako salsa či reggaeton. Všetky tieto vplyvy cítiť aj vo Fé-inej tvorbe, kde ich prepája s moderným zvukom dnešnej house music a vytvára jedinečný mix s nádychom karibskej atmosféry.

Vidieť sa hýbať za gramofónmi v tanečnom salsa štýle je jedinečný zážitok, ktorý by nemal uniknúť žiadnemu fanúšikovi temperamentného housu. Už tento piatok 9. 9. 2016 v Nu Spirit Clube.

Inú stránku ženského temperamentu pri nej predvedie Gambo a Nada El z dua Slu:t s jej hypnotizujúcim setom, nech je BSMNT vyvážene temný a tanečný zároveň. O vrchný floor sa postarajú Dj Yanchi & Kowič s ich zmesou bezstarostnej bass music.

Event FB

ENTRY:

22.00 – 03.00  5€

03.00 – end  3€

FOOD CORNER -2.fl

Čerstvé Hot-Dogs & Sandwiches pripravované pre vás priamo na mieste

Fé Vargas

Zdroj: TS