YAMATO THE DRUMMERS OF JAPAN

YAMATO THE DRUMMERS OF JAPAN BOMBING

Zoskupenie prvotriednych umelcov, ktoré za uplynulých 23 rokov vystúpilo vo viac ako 50 krajinách a odohralo viac než 3000 predstavení, predvedie na Slovensku svoju úplne novú šou BAKUON – Legend of the Heartbeat. Obrovské bubny rozozvučia 2. novembra bratislavskú Incheba Expo arénu.

Hlavným motívom šou sa stal tlkot srdca, symbolizujúci mocný rytmus, ktorý sprevádza každú živú bytosť.  Sú to práve tieto tiché, ale pritom silné údery, ktoré poslúžili ako inšpirácia pre nový príbeh, ktorý si užijú aj diváci v Incheba Expo aréne.

Návštevníkov čakajú hypnotizujúce rytmy, ktoré naplno zamestnajú všetky zmysly. Pravidelné údery na japonské bubny wadaiko, vyrobené zo 400 rokov starého stromu, pohltia celú halu. Netradičný koncert ponúka úplne iný rozmer kultúrneho zážitku, ktorý bude ešte dlho rezonovať v srdciach divákov.

V každej sekunde vystúpenia dokazuje skupina svoju obdivuhodnú zohratosť. Je to výsledok nielen poctivej prípravy, ale aj toho, že celú šou si umelci tvoria sami, aby nad ňou mali absolútnu kontrolu. Sami sa starajú o rekvizity, rozostavenie na javisku, choreografiu, dokonca si sami vyrábajú paličky, ktoré sa nazývajú bachi. Len vďaka úplnej kontrole nad každou sekundou svojho vystúpenia, dokážu predvádzať také kvalitné výkony a ohurovať nezabudnuteľným “vyrozprávaním” svojho príbehu.

 

Zdroj: predpredaj.sk

Tags: