Vyhraj dve vstupenky na stredajší koncert americkej kapely LUCKY CHOPS v Bratislave

Vyhraj dve vstupenky na stredajší koncert americkej kapely LUCKY CHOPS v Bratislave BOMBING 1

Lucky Chops je partia kamarátov z New Yorku, ktorá sa rozhodla, že zmení svet. Ako?  To sa môžete už túto stredu (28.06.2017) v bratislavskom MMC. Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Ticketportal za 19€.

Lucky Chops sa dali dohromady na newyorskej LaGuardia Arts High School. Kapela je zložená s tradičných dychových nástrojov a bicích. S touto zostavou vyrazili do neobvyklého miesta na začiatok hudobnej kapely. Ulice a priestory New Yorkského metra sa stali hudobnou scénou pre túto veselú partičku. Za svoj úspech vďačia náhodnému chodcovi, ktorý ich buskerské vystúpenie natočil na telefón a video zavesil na internet. To, čo prišlo potom, možno opísať ako lavínu. Z kapely sa stala virálna senzácia s miliónmi fanúšikov.

Lucky Chops sa chopili príležitosti a vyrazili na svoju prvú tour po Európe i Amerike. Drvivá väčšina koncertov bola okamžite vypredaná a o ich skvelej hudbe a skvelej nálade vedeli zrazu všetci. . Repertoár skupiny pozostáva z vlastných skladieb a coververzií hitov ako napríklad Helter Skelter od The Beatles, I Feel Good Jamesa Browna, Hello od Adele a mnohých ďalších. V prevedení Lucky Chops sú skladby umne, humorne a svižne z aranžované a vytvárajú radostný koncertný, i tanečný zážitok.

Skupina Lucky Chops sa na slovensku predstaví už túto stredu(28.06.2017). Svoju šou odpália v bratislavskom MMC a ako pred kapela sa predvedie skvelá Malalata. S bombingom môžete vstupenky aj vyhrať. A ak sa vám to nepodarí, netreba zúfať, vstupenky sú ešte stále k dispozícii v sieti Ticketportal.

Súťažná otázka: 

V ktorom meste vznikla skupina Lucky Chops ?
  • Londýn
  • Paríž 
  • New York
  • Liverpool

Správnu odpoveď posielajte na sutaz@bombing.eu do stredy 28.06.2017 do 12:00. Email musí obsahovať odpoveď na otázku, meno, priezvisko. Výherca dvoch vstupeniek bude zverejnený na našej facebook stránke a taktiež bude kontaktovaný emailom.